اخباراصفهان

کارگاه ایده پردازی تخصصی «آسیب شناسی سیاستگذاری در اقامه نماز مدارس» آغاز به کار می کند

پنجاه و دو نفر از نخبگان و متخصصین امر آموزش در آموزش و پرورش استان به بررسی «آسیب شناسی سیاستگذاری در اقامه نماز مدارس» می پردازند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، کارگاه ایده پردازی تخصصی نماز با دعوت از پنجاه و دو نفر از نخبگان و متخصصین امر آموزش در آموزش و پرورش با عنوان «آسیب شناسی سیاستگذاری در اقامه نماز مدارس» در استان اصفهان آغاز به کار می شوند.

آخرین جلسه هماهنگی این کارگاه روز چهارشنبه بیست و دوم آذر ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین رنجبر مدیر ستاداقامه نماز استان، طباطبائی مشاور مدیرکل آموزش و پرورش در امر نماز و فرخی کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز در دفتر مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در کارگاه ایده پردازی تخصصی نماز سوال و چالشی با مضمون فرض بگیرید در سطح شهر اصفهان در مدارس تمامی امکان و شرایط سخت افزاری جهت اقامه نماز جماعت آن مدرسه محیا می باشد ولی تنها ۱۰درصد از دانش آموزان و کادر مدرسه در نماز جماعت شرکت می کنند، مطرح می شود.

مجموعه افراد دعوت شده به طرح در گروه های ۳ تا ۵ نفره به این موضوع پرداخته و ضمن بررسی و آسیب شناسی آن اقدام به ارائه راهکار می کنند و راهکارهای ارائه شده با حصول نتیجه پیگیری و اجرائی خواهند شد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر ضمن تقدیر و تشکر از این حرکت ارزشمند همکاری همه جانبه ستاد اقامه نماز با این طرح را بیان داشت و اضافه کرد: راه کاری بدیع و تازه می تواند چراغ راه ما در برنامه ریزی های آینده باشد.

کارشناس فرهنگی و آموزش ستاد اقامه نماز در این جلسه افزود: یکی از مهمترین دغدغه های ما در فراخوان های ایده پردازی و ارائه راه کار این است که خیلی از این ایده ها قبلا ارائه شده است ولیکن عملی نشدن و راهکارهای اجرائی آن ها باید مورد بررس قرار گیرد.

فرخی ادامه داد و گفت: توجیه گروه های کاری قبل از شروع به کار در زمینه فعالیت هایی که قبلا انجام شده و سابقه اجرا دارد ضروری به نظر می رسد لذا فایل کتاب فراخوان ایده ها که ستاد اقامه نماز استان اصفهان در سال ۱۳۹۹ اجرا کرده و حاوی بیش از ۵۰ طرح و ایده ی اجرائی نماز است را در اختیار آن مجموعه قرار دهید.

قابل ذکر است مهلت ثبت نام در این رویداد هفدهم آذر ماه بوده است و این کارگاه در دو روز بیست و سوم و سی ام آذر ماه برگزار می شود.

کارگاه ایده پردازی تخصصی نماز با عنوان «آسیب شناسی سیاستگذاری در اقامه نماز مدارس» در استان اصفهان

کارگاه ایده پردازی تخصصی نماز با عنوان «آسیب شناسی سیاستگذاری در اقامه نماز مدارس» در استان اصفهان

کارگاه ایده پردازی تخصصی نماز با عنوان «آسیب شناسی سیاستگذاری در اقامه نماز مدارس» در استان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا