اخبارفارس

از برندگان مسابقه کتابخوانی نماز در سیره و سخن امام رضا (ع) در فارس تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ هفتم بهمن ماه، در پی برگزاری سلسله برنامه های فرهنگی ستاد اقامه نماز استان فارس، چهارمین مرحله از مسابقات کتابخوانی نماز در سیره و سخن معصومین امام رضا (ع) برگزار شد.

چهارمین مرحله این مسابقه تحت عنوان نماز در سیره و سخن معصومین امام رضا (ع) با استقبال خوب جامعه فرهنگی و اقشار مختلف مردم روبرو شد.

در این مرحله نزدیک به هفده هزار جلد کتاب با تخفیف ۵۰% از سوی انتشارات ستاد اقامه نماز کشور با قیمت ۲۰ هزار تومان در استان فارس پخش شد.

سید حسین ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس در مرایم تجلیل از برندگان این مسابقه گفت: با عنایت امام رضا(ع) توانستیم در مرحله چهارم این مسابقه با استقبال خوب شرکت کنندگان مواجه شویم. از مجموع شرکت کنندگان نزدیک به هفت هزار نفر از استان فارس در این مسابقه شرکت کردند.

نماز در سیره و سخن معصومین فارس

وی در ادامه افزود: در مجموع به ۱۱۴ نفر از برندگان در کل کشور هدایای نقدی ۳ میلیون ریالی تقدیم شد که بیشترین سهم متعلق به استان فارس با ۱۶ برنده بود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس از کلیه عوامل برگزاری مسابقه که در نشر، توضیع و فرآیند برگزاری مشارکت داشته‌اند سپاس گذاری کرد. خاطر نشان می‌شود استان فارس در چهارمین مرحله مسابقه کتابخوانی نماز در سیره و سخن معصومین امام رضا(ع) با بیشترین شرکت کننده رتبه اول کشور را کسب کرد.

 

نماز در سیره و سخن معصومین فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا