اخبارچهارمحال و بختیاری

برگزاری طرح نماز کلید بهشت در چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهار محال و بختیاری، طرح نماز، کلید بهشت با محوریت آموزش عملی نماز و با همکاری معاونت سوادآموزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان، از روز سشنبه، بیست و هشتم آذر ماه لغایت پنجم دی ماه به مدت یک هفته، با حضور اساتید بومی استان در شهرستان های چهارمحال و بختیاری در حال برگزاری است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، از برگزاری طرح نماز کلید بهشت است در شهرستان های شهرکرد، کیار، بن و سامان، خانمیزا، بروجن و دیگر شهرستان های استان خبر داد و گفت: این طرح با هدف تعمیق و تقویت فرهنگ امر ترویج معارف و اقامه نماز، تقویت میزان آشنایی مخاطبان با احکام نماز، درست‌ خوانی در بین آموزش‌ دهندگان و سوادآموزان و تصحیح قرائت نماز آموزش‌ دهندگان و سوادآموزان استان در حال برگزاری است.

وی افزود: از آنجایی که نماز به انسان آرامش می دهد، و تسکین دهنده روح و وجود انسان است باید در امر ترویج آن از تلاش دست نکشیم و همیشه در راستای تبلیغ و ترویج نماز قدم برداریم.

حجت الاسلام و المسلمین کریمی اظهار کرد: طی برنامه ریزی هایی که ستاد اقامه نماز استان بر اساس تفاهم نامه با معاونت نهضت سواد آموزی استان داشته است، مقرر شد، فرا گیران و آموزش دهندگان نهضت ضمن اینکه در جهت سواد آموزی افراد بی سواد تلاش می کنند، آموزش عملی نماز را نیز در قالب طرح نماز کلید بهشت در شهرستان های استان برگزار کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ادامه داد: این طرح با حضور اساتید برجسته و بومی استانی در شهرستان های استان با حضور تعداد بیش از ۲۰۰ فراگیر و شرکت کننده در حال برگزاری است.

حجت الاسلام و المسلمین کریمی خاطر نشان کرد: نماز و کارکردهای آن به فراگیران و سواد آموزان در استان با زبان ساده آموزش داده می شود و تلاش ما به گونه ای خواهد بود که مطالبی که درفرآیند آموزش نماز توسط اساتید و مربیان بیان می شود به گونه ای باشد که در فرد ایجاد انگیزه و آرامش قلبی کند.

برگزاری طرح نماز کلید بهشت است در چهارمحال و بختیاری

برگزاری طرح نماز کلید بهشت است در چهارمحال و بختیاری

برگزاری طرح نماز کلید بهشت است در چهارمحال و بختیاری

برگزاری طرح نماز کلید بهشت است در چهارمحال و بختیاری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا