اخبارکرمان

اجلاس نماز پرسنل و خانوادههای مرکز آموزش ۰۵ کرمان برگزار شد

حجت الاسلام عربپور:بیان  آثار نماز رغبت جوانان به نماز را بیشتر می‌کند

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، اجلاس نماز پرسنل و خانواده‌های مرکز آموزش ۰۵ کرمان روز پنج شنبه بیست و یکم دی ماه  در سالن اجتماعات هوانیروز کرمان برگزار شد.

در این جلسه که جمعی از پرسنل نزاجا حضور داشتند، حجت الاسلام مهدی عرب‌پور مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان طی سخنانی در جمع نیروهای ارتش اظهار داشت: بعضی به دنبال بیان آثار و فوایدی برای نماز هستند که چندان ارتباطی با جایگاه نماز ندارند اما آثار و فوایدی که در آیات و روایات بیان شده است برای شیرین کردن امر نماز در ذائقه نسل جوان بسیار اثرگذار است.

وی با بیان بعضی از آثار و فواید نماز اظهار کرد: در آثار فردی و اجتماعی نماز می‌توان به مسئله تقویت باور و ایمان اشاره کرد و همانطور که در روایات آمده است میتوان نماز را به عنوان وسیله قرب به خدا معرفی کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان در ادامه گفت: در آثار اجتماعی نماز می‌توان به کاهش آسیب‌های اجتماعی،نظام خانواده و حفظ آن رفع مشکلات جامعه اسلامی با کمک یکدیگر و پیدا کردن دوستان مومن و اثرگذار اشاره کرد.

همچنین این جلسه با گزارشات و بیان اهمیت نماز توسط فرماندهان و مسئولین عقیدتی و سیاسی ادامه یافت و در پایان ازبرترین‌ها و فعالین امر  نماز تجلیل شد.

اجلاسیه نماز پرسنل و خانواده های مرکز آموزش 05 کرمان

اجلاسیه نماز پرسنل و خانواده های مرکز آموزش 05 کرمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا