اخبارتهران

نشست شیوه های دعوت به نماز در دبستان دخترانه حقیقت منطقه چهار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست  دانش آموزی و شیوه های دعوت به نماز برای والدین دانش آموزان با توجه به اهمیت نماز در بین  دانش آموزان و خانواده در دبستان دخترانه حقیقت منطقه چهار توسط مدرس معارف نماز در تاریخ بیست و هفتم  دی ماه برگزار شد.

مدرس معارف نماز گفت: در نشست های دانش آموزان و شیوه های دعوت به نماز برای والدین همواره مباحثی از جمله جایگاه نماز، آثار و برکات نماز بحث و تبادل نظر می شود که در تشویق دانش آموزان به امر نماز بسیار موثر است و همچنین در فرهنگ سازی نماز در بین خانواده ها،  باعث آگاهی ها و اعتقادات دینی والدین در تربیت دینی فرزندان،  تاثیر بسزایی را در پرورش آنها به همراه دارد.

وی گفت: برگزاری گفتمان های دانش آموزی با موضوع نماز تلاشی است در افزایش آگاهی های دانش آموزان در زمینه معارف نورانی نماز می باشد.

نشست های دانش آموزی و شیوه های دعوت به نماز برای والدین دانش آموزان با همکاری اداره آموزش و پرورش شهر تهران و با محوریت آموزش وضو و نماز، احکام، پاسخگویی به شبهات نمازی دانش آموزان و آشنایی با شیوه های پرورشی حس مذهبی در فرزندان توسط مدرسین معارف نماز در مدارس شهر تهران برگزار می شود.

نشست دانش آموزی و شیوه های دعوت به نماز برای والدین دانش آموزان در دبستان دخترانه حقیقت منطقه چهارنشست دانش آموزی و شیوه های دعوت به نماز برای والدین دانش آموزان در دبستان دخترانه حقیقت منطقه چهارنشست دانش آموزی و شیوه های دعوت به نماز برای والدین دانش آموزان در دبستان دخترانه حقیقت منطقه چهار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا