اخباراردبیل

نشست هم اندیشی نماز در اداره کل امورعشایر استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز پنجشنبه بیست و چهارم اسفندماه، نشست هم اندیشی راهکارهای ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز با حضور نماینده ولی فقیه در سازمان‌جهادکشاورزی استان، مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز و همچنین مدیرکل و کارکنان امور عشایر استان اردبیل برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین اسد علیزاده نماینده ولی فقیه در سازمان‌جهادکشاورزی استان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بر لزوم بهره‌گیری از این ماه پربرکت تاکید کرد.

وی در ادامه فرهنگ‌سازی و ترویج اقامه نماز در اداره کل امور عشایر استان را علاوه بر وظیفه اداری این ستاد، یک وظیفه دینی برشمرد و تصریح کرد: باید با فراهم‌کردن زمینه‌های برپایی از جمله تجهیز نمازخانه‌ها و مساجد بستر لازم اقامه نماز جماعت در این نهاد عام المنفعه را فراهم کرد.

در ادامه عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با اشاره به اهمیت حضور نهاد نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی و مجموعه های تابعه، بر لزوم برنامه ریزی وانجام فعالیت های ترویج نماز در این مجموعه تاکید کرد.

وی برگزاری کلاسهای آموزش احکام و قرائت صحیح نماز و همچنین نشست های معارف نماز و شیوه های دعوت به نماز برای جامعه عشایری استان را از جمله برنامه های مهم و تاثیر گذار عنوان کرد و کفت: ستاد اقامه نماز آماده همکاری در اجرای این برنامه ها می باشد.

نشست هم اندیشی نماز در امور عشایر اردبیل

نشست هم اندیشی نماز در امور عشایر اردبیل

نشست هم اندیشی نماز در امور عشایر اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا