اخبارکاشان

نشست هم اندیشی شیوه های جذب نوجوانان به نماز در کاشان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز شهرستان کاشان، اولین نشست هم اندیشی شیوه های جذب نوجوانان و جوانان به نماز با حضور جمعی از فعالان فرهنگی شهرستان کاشان، در روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه برگزار شد.

در این جلسه در خصوص همفکری و اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی نماز ویژه دانش اموزان، مدیران، معلمان و خانواده ها، بحث و تبادل نظر صورت گرفت

حجت الاسلام تواضعی سرپرست ستاد اقامه نماز کاشان در اولین نشست هم اندیشی شیوه های جذب نوجوانان و جوانان به نماز، گفت: برای رفع موانع و فراهم کردن بستر مناسب ترویج و توسعه فرهنگ نماز در سطح مدارس ، باید تلاش مستمر در همه حوزه ها داشته باشیم

مسئول تبلیغات اسلامی کاشان در ابتدا به اهمیت نماز در قران اشاره کرد و گفت: نسل جدید ما دین گریز نیستند و چه بسا به شدت دین گرا هستند و راه پیشنهادی من در راستای ترویج فرهنگ نماز، تربیت امام جماعت خوب و فعال است.

در ادامه مسئول حوزه هنری انقلاب اسلامی کاشان بیان داشت: ایجاد زیر ساخت در خانواده و فضای شهری در رابطه با ترویج فرهنگ نماز نکته ی مهمی است. ما باید در کارهایی که نمود اجتماعی بالایی دارد از جمله پخش اذان درمراکز و خیابان عمومی شهر فعالیت مستمر داشته باشیم.

در پایان این جلسه مسئول اقامه نماز آموزش و پرورش گفت: باید برنامه های ویژه ای در راستای ترویج فرهنگ نماز برای مدایران و دبیران مدارس در نظر گرفته شود و آن ها باید در خط مقدم حضور در نماز جماعت باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا