آذربایجان شرقیاخبار

نشست نمازی ویژه طلاب جدید الورود حوزه علمیه امیر المومنین(ع) تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، نشست نمازی ویژه طلاب جدید الورود حوزه علمیه حضرت امیر المومنین علیه السلام، با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان روز یکشنبه دوازدهم شهریور ماه در نماز خانه حوزه علمیه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با بیان وظایف طلبه گی و سربازی امام زمان (عج)، گفت: در مرحله اول مأنوس شدن با قرآن و بعدا ارتباط قلبی و روحی با امام زمان (عج) و در مرحله بعدی اهمیت دادن به نماز جماعت اول وقت با نوافل و تعقیبات است که باید با این عمل ها نیروی لازم برای سربازی امام زمان (عج) جمع کرده برای جامعه و مردم مفید فایده باشیم.

وی با اشاره به حساسیت زمان حاضر، افزود: امروزه دشمنان اسلام شبانه روز تلاش می کنند تا با ایجاد شبه در ذهن جوانان و مردم مسلمان واقعیت ها را وارونه، حق را باطل، باطل را حق، حلال را حرام، و حرام را حلال نشان دهند، امروز مسئولیت طلاب و روحانیون خیلی بیشتر از زمان های دیگر است، و صلاح مقابله با این حجم از شبهات درس خواندن قوی و مطالعه نظام مند است.

در پایان از نفرات برتر، در طرح سوال و پاسخ به سوالات، تجلیل و قدردانی شد.

نشست نمازی برای طلاب جدید الورود حوزه علمیه امیر المومنین (ع)نشست نمازی برای طلاب جدید الورود حوزه علمیه امیر المومنین (ع)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا