اخبارسیستان و بلوچستان

اولین جلسه کمسیون سی امین اجلاس نماز در زاهدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان، در راستای شیوه نامه اجرایی ساز و کار سی امین اجلاس سراسری نماز با عنوان نماز نسل نو با رویکرد مدرسه، مسجد و دانشگاه، جلسه ای با حضور ۱۳ دستگاه عضو کمسیون روز یکشنبه مورخ بیست و یکم آبان با محوریت ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

جلسه کمسیون اجلاس نماز

در ابتدا سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تقدیر و تشکر از حضور همه اعضاء در جلسه موارد و انتظارات هر یک از دستگاه های مربوطه را تشریح و تبیین کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در ادامه گفت: باتوجه به مهلت اندک باقیمانده به اجلاس سراسری نماز باید ضمن مطالعه دقیق شیوه نامه سازو کار برگزاری اجلاس کشوری تمامی دستگاه های عضو کمسیون با حضور اعضای شورای اقامه نماز و شورای فرهنگی دستگاه نسبت به تشکیل کارگروه سی امین اجلاس سراسری نماز اقدام کنند.

سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان تأکید کرد: دستگاه های مربوطه با زیرمجموعه ادارات کل مکاتبه نمایند و رؤسای ادارات را توجیه کنند تا کمسیون های تخصصی در سطح شهرستان نیز تشکیل گردد.

جلسه کمسیون اجلاس نماز

وی از تمامی دستگاه های عضو خواست تا نمایندگان هر دستگاه در دومین جلسه کمسیون نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون موانع و مشکلات نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه،مسجد و دانشگاه بصورت مکتوب و در جلسه ارائه کنند.

در پایان ضمن بحث و تبادل نظر بین اعضای جلسه مقرر شد، روز دوشنبه مورخ بیست نهم آبان دومین جلسه کمسیون تخصصی اجلاس به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شود

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا