اخبارالبرز

دومین جلسه کمیسیون تخصصی سی امین اجلاس سراسری نماز در شهرستان نظرآباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، اولین جلسه کمیسیون تخصصی سی امین اجلاس سراسری نماز در شهرستان نظرآباد با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش نظرآباد در روز چهاردهم آذرماه برگزار شد.

در این جلسه که با هدف گزارش نتایج و یافته های کمیسیونهای استانی دستگاههای عضو تشکیل شده بود، رزاقی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ضمن قدردانی از فعالیتهای دستگاه های اجرایی فرهنگی در تشکیل کمیسیون های تخصصی اجلاس سراسری نماز گفت: کمیسیون ها به عنوان اتاق فکر نماز هستند و نتایج و یافته های این جلسات در اجلاس سراسری نماز مطرح خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد در خصوص اهمیت برگزاری اجلاس استانی نماز اظهار داشت: باید نگاه  واقع بینانه و هدفمند به برگزاری اجلاس استانی و شهرستانی نماز داشته باشیم . لذا با استفاده از  تجربیاتی که از برگزاری اجلاس سراسری نماز در سال گذشته داریم، امیدواریم اجلاس استانی سال جاری هم به به همت مسئولین استان به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

در پایان در خصوص اجرای برنامه های مرتبط با اجلاس سراسری نماز بحث و تبادل نظر کردند و در پایان نیز تصمیماتی بعنوان مصوبات جلسه اتخاذ شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا