اخبارچهارمحال و بختیاری

جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس نماز شهرستان فارسان برگزار شد

حجت الاسلام کریمی: اجلاس نماز می تواند گسترش وسیع و ویژه ای در ذهنیت نسل نو و دانش آموزان در خصوص نماز داشته باشد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس نماز شهرستان فارسان با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام و المسلمین رئیسی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان فارسان و رئیس آموزش و پرورش فارسان، روز شنبه، هجدهم آذرماه در دفتر رئیس آموزش و پرورش شهرستان فارسان برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین رئیسی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان فارسان گزارشی از اقدامات شورای اقامه نماز شهرستان فارسان در خصوص برگزاری اجلاس نماز این شهرستان داد و گفت: با تلاش و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی، آموزش و پرورش و پیگیری های شورای اقامه نماز شهرستان توانستیم اعتبار و مقدمات برگزاری اجلاس نماز را فراهم کنیم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، برگزاری اجلاس نماز را زنگ نماز ویژه نسل نو و دانش آموزان نومکلف دانست واظهارکرد: اجلاس نماز می تواند گسترش وسیع و ویژه ای در ذهنیت نسل نو و دانش آموزان در خصوص نماز داشته باشد، و همچنین می تواند برای عموم مردم و جامعه اسلامی اذانی باشد که آنان را جهت اقامه کردن نماز آگاه می سازد.

وی افزود: با توجه به نقش مدارس و معلمان در تربیت دینی دانش آموزان، آموزش و پرورش باید به صورت جدی پیگیر نشست های تخصصی نماز و گفتمان های نماز ویژه معلمان و مربیان و همچنین دانش آموزان باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان خاطر نشان کرد: شورای اقامه نماز و آموزش و پرورش شهرستان فارسان باید در نظر داشته باشند از فعالان و خادمان نماز این شهرستان که در امر ترویج و اقامه نماز به هر نحویی تلاش کرده اند به صورت عالی و ویژه تجلیل و تقدیر کنند.

جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس نماز شهرستان فارسان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا