اخبارچهارمحال و بختیاری

اجلاس نماز بخش گندمان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

حجت الاسلام خدابخشی: جهت اقامه کردن یک نماز خوب باید قبل از آن تفکر کرد، چرا که بتوانیم صراط مستقیم و غیر مستقیم را بشناسیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، اجلاس نماز بخش گندمان با سخنرانی حجت السلام و المسلمین احمد خدابخشی استاد دانشگاه و حوزه علمیه با عنوان «نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه» روز یکشنبه، پانزدهم بهمن ماه در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش گندمان برگزار شد.

این اجلاس  با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت السلام ملک پور امام جمعه، فرماندار، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی و جمعی از مسئولین شهرستانی و آموزش و پرورش، طلاب، فرهنگیان و دانش آموزان تشکیل شد.

حجت الاسلام و المسلمین احمد خدابخشی استاد دانشگاه و حوزه علمیه با اشاره به اهمیت و جایگاه نماز در مدارس گفت: ترویج نماز و اقامه نماز در بین دانش آموزان و در مدارس امر بسیار مهمی است، چرا که باعث تعلیم و تربیت صحیح دانش آموزان می شود و همچنین علاوه‌ بر این، جایگاه تعلیم و تربیت را در مدارس ما ارتقا می‌ دهد و روابط معلمان و دانش‌ آموزان را محترمانه خواهد کرد.

وی افزود: جهت اقامه کردن یک نماز خوب باید قبل از آن تفکر کرد، چرا که بتوانیم صراط مستقیم و غیر مستقیم را بشناسیم و از یاد خدا غافل نشویم.

حجت السلام خدابخشی ضمن تاکید بر اقامه نماز در خانه و خانواده، اظهارکرد: اقامه نماز در خانواده، باعث عوض شدن فضای آن خانه می شود، و اگر می خواند فرزندانمان درست تربیت شوند باید به صورت ویژه به نماز اهمیت دهند، چرا که نماز می تواند تاثیرات ویژه و موثری در شکل‌ گیری صحیح روابط اجتماعی فرزندانمان داشته باشد.

حجت السلام و المسلمین احمد خدابخشی خاطر نشان کرد: در نظر داشته باشیم که اقامه نماز باید را باید همیشه در الویت اول زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی قرار دهیم، و در همین جهت نقش مسئولان ادارات، طلاب، معلمان و فرهنگیان در باید در جامعه و مدارس پر رنگ تر باشد.

شایان به ذکر است در پایان این اجلاس از فعالان و خادمان نماز، معلمان و دانش آموزان فعال نماز با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد، همچنین سخنرانی، دل نوشته، پخش کلیپ و اجرای سرود از دیگر برنامه های این اجلاس نماز بخش گندمان بود.

اجلاس نماز بخش گندمان برگزار شد

اجلاس نماز بخش گندمان برگزار شد

اجلاس نماز بخش گندمان برگزار شد

 

اجلاس نماز بخش گندمان برگزار شد

اجلاس نماز بخش گندمان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا