اخباراصفهان

نشست نمازی فارغ التحصیلان آموزشگاه مهندسی بیوتکنولوژی شیخ بهایی

امام جمعه شهر تودشک: ترویج امر نماز در جامعه موجب تقویت جامعه می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، نشست نمازی فارغ التحصیلان آموزشگاه مهندسی بیوتکنولوژی شیخ بهایی و مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان روز پنجشنبه چهارم آبان ماه با تدریس حجت الاسلام والسملمین نریمانی امام جمعه شهر تودشک در مرکز همایشات جهاد کشاورزی اصفهان برگزار شد.

امام جمعه شهر تودشک در خصوص اهمیت و جایگاه نماز در بین نسل جدید صحبت کرد و بیان داشت: اهمیت این فریضه الهی مخصوصا در دورانی که شما فارغ التحصیلان به محیط های کاری و اداری می روید بیشتر می شود.

وی ادامه داد و گفت: ترویج امر نماز در جامعه موجب تقویت جامعه است و در مقابل از لغو و بیهودگی در جامعه جلو گیری میکند همان طور که در آیه ۴۵ سوره عنکبوت به این امر اشاره شده است (إِنَّ الصَّلاهَ تَنْهى‌ عَنِ الْفَحْشاءِ وَ الْمُنْکَرِ).

حجت الاسلام والمسلمین نریمانی اهمیت نماز در خانواده ها را از موضوعات مطرح جامعه خواند و اظهار داشت: نقش خانواده در بیان احکام الهی به خصوص اقامه نماز بسیار پر اهمیت است لذا در تشکیل خانواده و در تربیت فرزندان خود بسیار کوشا باشید که این امر جامعه ای هدفمند درست می کند.

لازم به ذکر است بعد از سخنان حجت الاسلام والمسلمین نریمانی امام جمعه شهر تودشک، دانشجویان از فضای های نمایشگاهی و محصولات و تولیدات مرکز همایشات جهاد کشاورزی اصفهان بازدید بعمل آوردند.

نشست نمازی فارغ التحصیلان فلاورجان اصفهان

نشست نمازی فارغ التحصیلان فلاورجان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا