آذربایجان شرقیاخبار

نشست نمازی در دبیرستان شهریار تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، نشست نمازی در دبیرستان استعدادهای درخشان شهریار تبریز با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان، حجت الاسلام بابایی کارشناس آموزشی و فرهنگی ستاد، مدیر و معاون پرورشی دبیرستان استعداد های درخشان شهریار تبریز، روز سه شنبه هیجدهم بهمن ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت، معاون پرورشی و دانش آموزان حاضر در نشست، با اشاره به آیه ۴۵ سوره عنکبوت، گفت: نماز یک حقیقت زنده و ملموس است چرا که خداوند در قرآن می فرماید: نماز انسان را از زشتی ها، ناپاکی ها و منکرات باز میدارد، و در این صورت است که راه های پیشرفت و ترقی بر روی انسان باز می شود، درس خواندنش، وقتش و حافظش با برکت می شود و مسیر پیشرفت برایش هموار می شود.

وی با بیان اینکه شیطان رانده شده همیشه در کمین ماست، خاطرنشان کرد: از شر وسوسه های شیطان، که در مسیر موفقیت شما را تهدید می کند به خدا پناه ببرید. و بدانید که، ما برای مملکت خود نیاز مبرم به متخصص، مهندس و دکتر در ضمینه های مختلف داریم، ولی زمانی این علم و تخصص برای ما سودمند خواهد بود که متعهد باشیم و الا ضرر یک متخصص بدون تعهد خیلی بالاتر از بیسواد است.

وی ضمن اشاره به اینکه شهداء را الگوی خود قرار دهید، افزود: از جمله افراد متخصص متعهد می توان مهندس شهید باکری، شهید مسعود علی محمدی، شهید احمدی روشن، شهید فخری زاده و شهدای دیگری که اسباب سربلندی کشور و اسلام شدند، نام برد.

وی اظهار کرد: یکی از راههای پرورش روحیه و تعهد به میهن و انقلاب نماز است، چرا که انسان را هم از پلیدی ها حفظ می کند هم راه موفقیت را روشن می کند.

در پایان این نشست صمیمی از دانش آموزان فعال نمازی توسط مدیر ستاد تجلیل شد.

نشست نمازی دبیرستان شهریار تبریزنشست نمازی دبیرستان شهریار تبریز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا