آذربایجان شرقیاخبار

اجلاس نماز منطقه شهرستان صوفیان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، اجلاس نماز منطقه شهرستان صوفیان با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان، حجت الاسلام مرسلی امام جمعه صوفیان، حجت الاسلام صابر کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد، حجت الاسلام بابایی کارشناس آموزشی و فرهنگی ستاد و مسئولین آموزش و پرورش صوفیان،روز سه شنبه نهم اسفند ماه برگزار شد.

حجت الاسلام مرسلی ضمن عرض خیر مقدم به مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان و مهمانان حاضر، با اشاره به اهمیت نماز، گفت: نماز زمانی اثرات خود را در زندگی انسان می گذارد که با حضور قلب و توجه خوانده شود، برای اینکه در نماز حضور قلب داشته باشیم در اولین مرحله باید به نماز اهمیت بدهیم و به معانی الفاظ نماز توجه داشته باشیم.

حجت الاسلام آقاجانی با تشکر و قدردانی از امام جمعه محترم شهرستان صوفیان و مدیر آموزش و پرورش، اساتید و مجریان اجلاس نماز شهرستان صوفیان، با اشاره به قاعده عقلی شکر منعم، گفت: خداوند متعال نعمت های فراوانی برای ما آفریده، که در سوره نحل آیه ۱۸ می فرماید: و اگر نعمتهای خدا را بشمارید، هرگز نمی‌توانید آنها را شمارش کنید. آیا ما نباید در مقابل این همه نعمت بی شمار خدا را شکر کنیم؟ عاقده عقلی دستور می دهد اگر کسی کوچکترین لطفی در حق تو کرد باید از آن تشکر کنی. یکی از بهترین جلوه های تشکر از خداوند نماز است.

در پایان اجلاس از برگزیدگان مسابقات نمازی، گروه سرود و فعالان نمازی، دانش آموزان و اساتید تجلیل شد. و نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام مرسلی اقامه شد.

اجلاس نماز منطقه صوفیاناجلاس نماز منطقه صوفیاناجلاس نماز منطقه صوفیاناجلاس نماز منطقه صوفیاناجلاس نماز منطقه صوفیاناجلاس نماز منطقه صوفیان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا