فارس

نشست نمازشناسی در مدارس شهرستان اقلید برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ هفتم آذرماه، نشست نمازشناسی در مدارس شهرستان اقلید با حضور حجت الاسلام گشول امام جمعه شهرستان، شیخ محسنی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان و جمعی از مسئولین اداره آموزش و پرورش شهرستان اقلید در محل دبیرستان شهید مسعودی اقلید برگزار شد.

با همکاری ستاد اقامه نماز شهرستان اقلید، نشست نمازشناسی در مدارس این شهرستان به صورت عملی برای دانش آموزان تشریح شد.

حجت الاسلام گشول امام جمعه شهرستان اقلید ضمن ابراز خرسندی در بین دانش آموزان، آنان را توصیه و تأکید به خوب نماز خواندن و انس با نماز در زندگی کرد. وی به صورت عملی آداب صحیح وضو گرفتن را تعلیم داد.

امام جمعه شهرستان اقلید گفت: دانش آموزان سرمایه های اصلی این کشور و نظام هستند. دانش آموز امروز، فرماندار بیست سال دیگر است. باید به او معارف دینی را تعلیم داد. اگر امروز دانش آموز ما با معارف دینی خوب آشنا شود در آینده نیاز نیست دغدغه و نگرانی داشته باشیم.

وی در ادمه افزود: امروز بستر و زمینه برای رشد و تعالی فرزندانمان مهیاست، فقط کافیست مسئولین امر، سوز و اشتیاق داشته باشند. ضعف امروز ما اینست که متاسفانه قدری انگیزه و رغبت به کار کمرنگ شده است و این می‌طلبد که مسئولین امر با جدیت به موضوع توجه بیشتری داشته باشند.

در ادامه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان اقلید گفت: ما خواستار رفع نیاز های مدارس جهت فراهم نمودن بستر اقامه نماز هستیم.

وی در پایان افزود: هنوز خیلی از نمازخانه های ما فاقد فرش می‌باشد که لازم است مسئولین نسبت به این موضوع اهتمام بیشتری داشته باشند.

نشست نمازشناسی در مدارس فارس

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا