اخبارخراسان شمالی

دومین دوشنبه نمازی با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، ظهر امروز دهم مهرماه و در دومین هفته از بازگشایی مدارس، در راستای طرح دوشنبه های نمازی و مهدوی مدیر ستاد اقامه نماز به همراه مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در نمازخانه آموزشگاه دخترانه شهدای فرهنگی ضمن تقدیر از دانش آموزان فعال نمازی، از وضعیت نمازخانه آموزشگاه بازدید نمودند.

حجت الاسلام احمدی فرد در این بازدید توجه به نماز اول وقت و جماعت را عامل مهمی در جهت رشد معنوی در سنین نوجوانی دانست و اظهارداشت: شما عزیزان باید قدر این پاکی و صداقت این دوره از زندگی را بدانید و در حفظ و نگه داشتن این هدیه الهی تمام تلاش خود را انجام دهید.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ادامه افزود: شما دانش آموزان می توانید بهترین دعوت کنندگان به نماز باشید و بعنوان یک دختر مسلمان نباید نسبت به نماز اطرافیانتان بی توجه باشید.

مهندس مرتضوی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این بازدید ضمن تقدیر از دانش آموزان حاضر در نماز جماعت گفت: حضور شما در نماز جماعت و توجه به مناسک دینی نه تنها در رشد معنوی شما موثر است که باعث رشد علمی و آرامش روحی نیز می شود.

در پایان این بازدید نمازجماعت به امامت حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز استان اقامه شد.

دوشنبه های نمازی خراسان شمالی

دوشنبه های نمازی خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا