اخبارخراسان شمالی

اجرای طرح دوشنبه های نمازی و مهدوی در مدارس بجنورد اغاز شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، ظهر امروز سوم مهرماه و همزمان با سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت حجت(عج) طرح دوشنبه های نمازی و مهدوی در آموزشگاه پسرانه حضرت ولی عصر(عج) با حضور دکتر صفرنژاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز و معانت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی آغاز شد.

حجت الاسلام احمدی قرد مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در آغاز این طرح با اشاره به اهمیت حضور مسئولین در نماز مدارس اظهار داشت: در این طرح، روزهای دوشنبه هر هفته با هماهنگی صورت گرفته، مدیر محترم یکی از دستگاه­های اجرایی در هنگام اذان ظهر، در آموزشگاهی که توسط معاونت پرورشی آموزش و پرورش انتخاب شده حضور یافته، نمازجماعت را  با دانش ­آموزان آن مدرسه اقامه خواهیم کرد.

وی افزود: بعد از اقامه نماز، مدیر میهمان  به معرفی مجموعه  و ماموریت های دستگاه تحت مدیریت خود پرداخته و به دغدغه های حوزه مسئولیت خود  اشاره می­نماید. درپایان نیز سوالاتی مطرح و  به تعدادی از دانش­ آموزان هدایایی تقدیم می­ گردد.

عقیقی معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش نیز در این مراسم با اشاره به برکات این طرح گفت: این حضور مدیران محترم در مدارس اولاَ باعث انگیزه بخشی و تشویق مدیران وکادر آموزشگاه برای برگزاری هرچه بهتر نمازجماعت مدارس می­گردد،  ثانیا  فرصتی است برای ارتباط صمیمانه مدیران اجرایی استان  با نسل نو  و طرح مهمترین دغدغه های حوزه ­های مختلف فرهنگی، اجتماعی و…را در پی خواهد داشت.

در پایان این مراسم از تعدادی از دانش آموزان حاضر در نماز جماعت تقدیر شد.

دوشنبه های نمازی خراسان شمالی

دوشنبه های نمازی خراسان شمالی

دوشنبه های نمازی خراسان شمالی

دوشنبه های نمازی خراسان شمالی

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا