خراسان شمالی

برنامه “رادیو نماز” از صدای استانی خراسان شمالی شنیده می‌شود

سرپرست صدا و سیمای خراسان شمالی گفت: پخش برنامه "رادیو نماز" از صدای خراسان شمالی در دستور کار قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، ظهر روز ۱۰ بهمن ماه مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناس ستاد در دیدار صمیمی با سرپرست صدا و سیمای خراسان شمالی ضمن تبریک انتصاب ایشان اظهار داشت: همانگونه که در پیام مقام معظم رهبری به بیست نهمین اجلاس سراسری نماز آمده است، صدا و سیما نقش مهمی در دعوت مردم به نماز دارد.

حجت الاسلام احمدی فرد در این نشست با اشاره به ضرورت پوشش خبری و رسانه ای در حوزه نماز استان گفت: الحمدلله در سال های اخیر اقدامات خوبی در حوزه نماز در استان انجام گرفته است که صدا و سیما نقش مهمی در معرفی این اقدامات به عموم جامعه دارد. پوشش خبری نماز جماعت مدارس، معرفی فعالان نمازی در حوزه دانش آموزی و عموم جامعه و همچنین تولیدات برنامه های نمازی از جمله اقداماتی است که می تواند در این حوزه انجام گیرد.

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه به تولیدات ستاد اقامه نماز کشور در حوزه صدا اشاره کرد و افزود: پادکست “رادیو نماز” از جمله تولیدات محتوایی و خوب ستاد اقامه نماز کشور می باشد که پخش این آیتم در برنامه رادیویی شبکه استانی خراسان شمالی می تواند به غنای نمازی هر چه بیشتر برنامه های رادیویی استانی کمک شایانی کند.

شاهرخی سرپرست صدا و سیمای خراسان شمالی نیز ضمن تشکر از همکاری‌های ستاد اقامه نماز با صدا و سیمای استان از اجرای هر چه بیشتر برنامه های نمازی و مشترک ستاد استان با صدا و سیما استقبال کرد و گفت: قطعا همت همکاران صدا و سیما در پوشش برنامه های نمازی استان بیش از پیش خواهد بود و همچنین حضور کارشناسان و اساتید ستاد اقامه نماز در برنامه های ویژه در دستور کار است.

سرپرست صدا و سیمای خراسان شمالی در ادامه با اشاره به برنامه “رادیو نماز” که از تولیدات ستاد اقامه نماز کشور است افزود: پخش برنامه “رادیو نماز” از صدای خراسان شمالی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

دیدار با سرپرست صدا و سیمای استان دیدار با سرپرست صدا و سیمای استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا