اخبارچهار محال و بختیاری

نمازخانه اتاق اصناف شهرستان شهرکرد افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز پنجشنبه، هفدهم اسفندماه، از افتتاح نماز خانه تازه تعمیر و تجهیز شده، اتاق اصناف شهرستان شهرکرد خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به افتتاح نمازخانه اتاق اصناف شهرستان شهرکرد و رضایت از فضای مناسب و معنوی این نمازخانه، گفت: اتاق اصناف شهرکرد دارای یکی از مجهزترین و بزرگترین نمازخانه ها در بین ادارات استان می باشد، که از نظر فضای فیزیکی، تجهیزات و امکانات، شرایط بسیار مناسبی برای برگزاری اقامه نماز دارد.

وی افزود: زیر بنیای این نمازخانه ۱۰۰ متر و اعتباری بیش از ۱۸۰ میلیون تومان هزینه ساخت و تجهیز کامل نمازخانه اتاق اصناف شهرکرد شده است.

حجت الالسلام کریمی اظهار کرد: باتلاش و همت مدیر و کارکنان اتاق اصناف شهرکرد، این نمازخانه در مدتی کمتر از سه ماه، تعمیر و تجهیز شد و قبل از ماه مبارک رمضان افتتاح شد.

مدیرستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی باید به خاطر داشته باشند که اگر می خواهند، شاهد افزایش روحیه همکاری و هم افزایی بین همکاران و کارکنان خود باشند باید به مسائل نماز اهتمام ویژه داشته باشند.

نمازخانه اتاق اصناف شهرستان شهرکرد افتتاح شد

نمازخانه اتاق اصناف شهرستان شهرکرد افتتاح شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا