اخبارلرستان

بازدید از نمازخانه های دستگاه های اجرایی استان لرستان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی استان از نمازخانه های ادارات ثبت احوال و میراث، فرهنگی استان در تاریخ یکم آبان ماه دیدار کرد.

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان لرستان در خصوص بازدید از نمازخانه ها دستگاه های اجرایی اظهار داشت: مدیران علیرغم کمبودهای اعتباری، همچنانکه به زیبایی و فضای اداری خود می رسند، بسیار بالاتر و قوی تر می بایست به نمازخانه های خود برسند و زیباسازی و بهسازی فضای نمازخانه ها هزینه زیادی ندارد.

وی گفت:  استفاده از ظرفیت روحانیون برای برپایی نماز جماعت و تجمیع کارکنان دستگاه اجرایی در کنارهم هنگام نماز، می تواند به توسعه وتعمیق فرهنگ نماز کمک کند.

این مقام مسئول تصریح کرد: وضعیت اقامه نماز در ادارات و سازمان‌های دولتی نسبت به گذشته بهتر شده و فضا و امکانات لازم در اکثر ادارات برای اقامه نماز فراهم شده است اما هنوز در سطح جامعه با رسیدن به نقطه مطلوب برای اقامه نماز فاصله داریم و اقامه نماز یکی از شعائر مذهبی استراتژیک ما به شمار می رود که باید به آن توجه شود و انجام این فریضه سد راه بسیاری از بزهکاری های اجتماعی است و جایی که پرچم نماز بالا رود آنجا بزه از بین می رود.

 بازدید از نمازخانه های دستگاه های اجرایی استان

 بازدید از نمازخانه های دستگاه های اجرایی استان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا