اخباراصفهان

نشست های نماز شناسی در شهرستان تیران وکرون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، نشست های نماز شناسی در شهرستان تیران وکرون از ششم اسفندماه به مدت یک هفته در مراکز آموزشی و ارگان های دولتی برگزار شد.

بیش از ۴۰ نشست نماز شناسی نماز با تدریس حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان مدرس مرکز تخصصی نماز قم در شهرستان تیران وکرون برپا گردید.

قاری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان بیان داشت: برگزاری نشست نماز شناسی برای اقشار مختلف در جامعه علاوه بر ترویج این مهم، از اهمیت بالایی برخوردار است.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان تیران وکرون به ساعات نشست ها اشاره کرد و افزود: این نشست ها سه ساعت در نوبت صبح و سه ساعت در نوبت بعد از ظهر برگزار می شود.

وی ادامه داد و گفت: نوبت صبح این نشست ها برای مدارس مختلف شهرستان اختصاص داده شده است که دانش آموزان از نشست نماز شناسی نهایت استفاده را داشته باشند و نوبت بعد از ظهر برای آموزش خانواده های دانش آموزان، ارگان های دولتی و نظامی شهرستان از جمله فرمانداری و سپاه تخصیص داده شد تا آنان نیز از این معارف بهرمند شوند.

قاری اظهار داشت: نشست نماز شناسی علاوه بر، برگزاری در مرکز شهرستان، در روستاهای اطراف نیز برگزار شد که با استقبال خوبی مواجه گردید.

دبیر شهرستان افزود: در سدد برنامه ریزی جهت برگزاری مجدد این نمونه نشست ها در سطح شهرها و روستاهای شهرستان هستیم تا جزء مروجین امر نماز باشیم.

نشست های نماز شناسی

نشست های نماز شناسی

نشست های نماز شناسی

نشست های نماز شناسی

نشست های نماز شناسی

نشست های نماز شناسی

نشست های نماز شناسی

نشست های نماز شناسی

نشست های نماز شناسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا