اخبارخراسان شمالی

نشست‌های نماز شناسی ویژه کارکنان پدافند هوایی شهرآباد خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، همزمان با دهه مبارکه فجر و روز نیروی هوایی و همچنین در راستای عملیاتی نمودن تفاهم نامه ستاد اقامه نماز و ارتش جمهوری اسلامی ایران نشست های نماز شناسی و شیوه های دعوت به نماز ویژه کارکنان، سربازان و خانواده آنها، هجدهم بهمن ماه در پایگاه پدافند هوایی شهرآباد خراسان شمالی با حضور حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

حجت الاسلام احمدی فرد در نشست نماز شناسی که ویژه سربازان این پایگاه برگزار شد به استفاده هر چه بیشتر از این دروران در جهت رشد و ارتقای معنوی اشاره کرد و افزود: یکی از مهم ترین راه های ارتباط با خدا نماز و عبادت است که هر چه بیشتر به این مهم توجه کنید آرامش روحی و روانی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

وی افزود: شما سربازان عزیز این فرصت را مغتنم شمارید و علاوه بر توجه فردی خودتان به ابعاد معنوی ذدر راستای دعوت اطرافیان خود به این فریضهه الهی کوشا باشید زیرا قطعا برکات معنوی فراوانی را برای شما خواهد داشت.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در نشست شیوه های دعوت فرزندان به نماز ویژه خانواده پرسنل این پایگاه بر ضرورت بیان زیبایی های مخلوقات خدا در راستای شکر گذاری اشاره کرد و گفت: فرزندان باید ابتدا لذت و شیرینی عبادت را در رفتارهای والدین ببینند تا از این طریق بتوان آنها را به نماز و عبادت دعوت کرد.

وی در نشست صمیمی با پرسنل و کادر این پایگاه نظامی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات این عزیزان در راستای تامین امنیت هوایی کشور و استان بر ارتقای معنویت در نیروها اشاره کرد و گفت: تحمل این شرایط ویژه و حساس جز با تقویت روحیه معنوی و ارتباط با خداوند متعال مقدور نمی باشد که خوشبختانه به برکت این انقلاب شکوهمند اسلامی و زحمات شما جان برکفان عرصه امنیت این مهم محقق شده است.

در پایان نیز مدیر ستاد اقامه نماز ضمن دیدار با مسئول عقیدتی سیاسی پایگاه پدافند هوایی شهرآباد به بحث و تبادل نظر پیرامون اجرای نشست های فرهنگی ویژه نماز پرداختند و آمادگی ستاد استان را در راستای همکاری های هر چه بیشتر اعلام نمودند.

نشست پدافند هوایی نشست پدافند هوایی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا