اخبارچهار محال و بختیاری

نشست های دانش آموزی نماز در مدارس چلگرد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، نشست تخصصی نماز ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی شهر چلگرد با تدریس حجت الاسلام والمسلمین علی نصیری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان کوهرنگ، روز سشنبه، نوزدهم دی ماه در مدارس چلگرد و شهرستان کوهرنگ برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین نصیری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان کوهرنگ، نماز را بهترین و عمیق ترین و روشن ترین راه ارتباط با خدا دانست و گفت: نماز بهترین راه ارتباط بین بنده و خداوند است و  شما دانش آموزان باید همیشه سعی و تلاش خود را در یرپایی نماز اول وقت و به جماعت در نماز خانه مدرسه داشته باشید و از هرگونه غفلت نسبت به اقامه نماز پرهیز کنید.

وی خطاب به دانش آموزان افزود: در خاطر داشته باشید که اقامه نماز باید اولویت اول در زندگی فردی و در مدرسه قرار دهید و هیچ موقع نماز را سبک نشمارید، چرا که این نماز است که می تواند تاثیرات گسترده ای در زندگی و آینده شما دانش آموزان داشته باشد.

حجت الاسلام نصیری اظهار کرد: نماز اولین تکلیف دانش آموزان است و باید همیشه سعی کنید نماز را سر لوحه زندگی خودتان قرار دهید تا بتوانید آرامش خاطر داشته باشید و نماز که رمز موفقیت هست را هیچ وقت سبک نشمارید.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان کوهرنگ خاطر نشان کرد: نماز وحجاب مبنا تربیت و خودساختگی انسان است و در همین جهت بر انسان واجب شده است و هیچ وقت اقامه نماز و حفظ حجاب را رها نکنیم.

نشست های دانش آموزی نماز در مدارس چلگرد برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا