اخباراردبیل

کلاس آموزش نماز و خانواده ویژه مزدوجین شاهد و ایثارگر در اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، در راستای ترویج فرهنگ حسنه ازدواج و تبیین جایگاه نماز در زندگی زوج های جوان، شامگاه سه شنبه با حضور مسئولان استانی از جمله معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید استان، مدیرستاد اقامه نماز استان و برخی مسئولان شهرستانی، کلاس آموزش نماز و خانواده و مراسم تجلیل از فرزندان ایثارگران که در یک سال اخیر زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند، برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین احمد سعادتی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در این مراسم با اشاره به این نکته که نماز پایه های زندگی زوج های جوان را استحکام می بخشد گفت: نماز به دلیل تقویت عنصر صبر و استقامت در روح آدمی، ظرفیت و توانایی روحی هر یک از زوجین را در برخورد با مشکلات افزایش می دهد.

وی افزود: این امر به نوبه خود از ایجاد اصطکاک های روحی و تنش های روانی میان زوجین جلوگبری می کند و میزان درگیری های عصبی طرفین را کاهش می دهد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید استان اردبیل در ادامه اظهار داشت: نماز و ارتباط با خدا، روح تواضع و فروتنی و دوری گزیدن از کبر و نخوت را در زوج های جوان افزایش می دهد و به جای رقابت ، روح رفاقت را میان آنها تسری می دهد.

گفتنی است در این مراسم به هریک از زوجین یک جلد کتاب نفیس در مورد نماز از طرف ستاد اقامه نماز استان و همچنین هدایای ارزنده از طرف مسئولان برگزار کننده اهداء گردید.

کلاس آموزش نماز و خانواده ویژه مزدوجین شاهد و ایثارگر اردبیل

کلاس آموزش نماز و خانواده ویژه مزدوجین شاهد و ایثارگر اردبیل

کلاس آموزش نماز و خانواده ویژه مزدوجین شاهد و ایثارگر اردبیل

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا