اخبارفارس

دوره آموزشی نماز ویژه کارکنان هلال احمر فراشبند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و سوم مهرماه دوره آموزشی جایگاه نماز در قرآن و روایات اهل بیت ع هلال احمر فراشبند با تدریس حجت الاسلام محمودی اساتید بومی شهرستان فراشبند و نیز با حضور کارمندان و اعضای اداره هلال احمر شهرستان فراشبند در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

در این دوره آموزشی یک روزه که به همت ستاد اقامه نماز شهرستان فراشبند برگزار شد، حجت الاسلام محمودی با تشکر از برگزاری این چنین دوره های آموزشی معرفت محور به لزوم بهره گیری از تمام ظرفیت های دینی و مذهبی و نیز اجرای دستورات دینی در تمامی مراحل زندگی تاکید و با بیان چند روایت در اهمیت نماز اول وقت به این امر مهم تاکید کرد.

وی در دوره آموزشی جایگاه نماز در قرآن و روایات با بیان این مطلب که پایه و ستون دین مبین و ارزشمند اسلام نماز است افزود: عزیزان زحمت کش هلال احمر شهرستان باید تقوای الهی را در تمامی مراحل زندگی معیار قرار داده با اهمیت به نماز  اول وقت از خطوات شیاطین در امان بمانیم.

حجت الاسلام محمودی در پایان این دوره آموزشی ضمن بیان روایات معتبر صحیح السند پیرامون اهمیت نماز و جایگاه آن در دین مبین اسلام به پرسش های حضار در جلسه پاسخ داد و از زحمات زحمت کشان هلال احمر شهرستان فراشبند تشکر و قدردانی نمود.

دوره آموزشی جایگاه نماز فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا