اخبارچهارمحال و بختیاری

دوره آموزشی نماز ویژه معلمان پایه سوم ابتدایی دختران در شهرکرد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، دوره آموزشی نماز ویژه معلمان پایه سوم ابتدایی دختران در شهرستان های شهرکرد و بروجن، با تدریس حجج الاسلام آرزومندی و علی نقی، روز های چهارشنبه و پنج شنبه، بیست و نهم و سی ام آذرماه، در سالن جلسات آموزش و پرورش دو شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان از برگزاری دوره آموزشی نماز ویژه معلمان پایه سوم ابتدایی دختران خبر داد و گفت: این دوره آموزشی به مدت ۲ روز و به میزان ۱۴ ساعت با تدریس اساتید مرکز تخصصی نماز و با حضور معلمان پایه سوم ابتدایی دخترانه مدارس شهرستان های شهرکرد و بروجن به همت ستاد اقامه نماز و با همکاری آموزش و پرورش برگزار شد.

وی افزود: معلمان و آموزگاران پایه سوم ابتدایی دختران نقش ویژه ای در ورود دانش آموزان دختر به عرصه مهم جشن تکلیف و دعوت به نماز دارند و یکی از ویژگی های دعوت به نماز این است که این کار باید در اوج محبت انجام گیرد و بنابراین اگر می خواهیم دیگران و مخصوصا دانش آموزان و فرزندان را به نماز دعوت کنیم باید در نهایت عشق و علاقه و محبت به دانش آموز و فرزند باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اظهار کرد: این دوره آموزشی نماز صرفاً ویژه معلمان پایه سوم ابتدایی دختران مدارس غیردولتی و هیئت امنایی برگزار شد و برای شرکت کنندگان گواهی ضمن خدمت صادر خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین کریمی خاطر نشان کرد: آشنایی با نقش و وظیفه معلمان در تربیت دینی دانش آموزان، آمادگی بیشتر علمی و عملی معلمان در مهیا نمودن دانش آموزان در ورود به مرحله تکلیف، الگو سازی جشن تکلیف در مدارس و تحلیل، پردازش و تعلیم الگوهای موفق جشن تکلیف در مدارس از اهداف این دوره بودند.

دوره آموزشی نماز ویژه معلمان پایه سوم ابتدایی دختران در شهرکرد برگزار شد

دوره آموزشی نماز ویژه معلمان پایه سوم ابتدایی دختران در شهرکرد برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا