اخبارمرکزی

دوره آموزشی تبیین اسرار و ماهیت نماز در شهرستان محلات برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، دوره آموزشی تبیین اسرار و ماهیت نماز و رابطه آن با رفتار افراد در خانواده ها و اهتمام ورزی به نماز اول وقت در رشد و شکوفایی و موفقیت افراد، روز سه شنبه نوزدهم دی ماه با حضور محمد باقری مدرس بومی استان در محل نمازخانه اداره تبلیغات اسلامی شهرستان محلات برگزار شد.

در این دوره آموزشی باقری گفت: خانواده ها پایه گذار بخش مهمی از سرنوشت فرزندان است و در تعیین سبک زندگی اسلامی آینده آنها نقش بزرگی برعهده دارد.

وی افزود: نماز استوانه دین و معیار پذیرش عبادت ها و کارهای مذهبی است که اگر با رعایت شرایط انجام شود آثار و برکات فراوانی در سطوح مختلف زندگی به همراه خواهد داشت.

باقری افزود: خداوند متعال بیش از هر چیز، بر کارهایی تاکید می فرماید: که مهمترین تاثیر را در نزدیک شدن بندگان به خداوند را داشته باشد و با توجه به آیات و روایات فراوان در خصوص نماز، مشخص است که کاری مهمتر و موثرتر از نماز در سلوک آدمی وجود ندارد.

این مدرس بومی استان مرکزی گفت: دین به صورت عام و نقش نماز به شکل خاص، مهمترین عامل رساندن ما به سعادت حقیقی و دوری از گناه است، نماز به ما آرامش درونی می دهد و تاثیر بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

دوره آموزشی تبیین اسرار و ماهیت نماز در شهرستان محلات برگزار شد

دوره آموزشی تبیین اسرار و ماهیت نماز در شهرستان محلات برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا