اخبارخراسان جنوبی

دوره آموزشی نماز ویژه کارکنان شهرداری بیرجند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، دوره آموزشی آداب و اسرار نماز با هدف ارتقاء سطح معلومات دینی، ویژه کارکنان شهرداری  و آتش نشانان بیرجند به همت ستاد اقامه نماز استان و ستاد اقامه نماز شهرداری بیرجند، روز شنبه بیست و سوم دیماه در محل دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان در این دوره آموزشی ضمن تشکر از دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری دربرگزاری این دوره به بیان اهمیت نماز از باب روایات و آیات قران کریم پرداخت .

وی: بر لزوم شناخت عمیق نماز و استمرار و تکرار این عبادت تا لذت بخش شدن آن تاکید کرد و افزود: باید با استمرار و وقت‌گذاری ، راه را برای لذت بردن از این عبادت هموار کنیم و در همه امورات از نماز کمک بگیریم زیرا بزرگان ما هر کجا با مشکلی مواجه می شدند وضو می گرفتند و دورکعت نماز اقامه می کردند وبه برکت نماز بر آن مشکل فائق می آمدند.

کمیلی:در پایان به اولیا و شرکت کنندگان سفارش کرد که برای آشنا کردن فرزندان به نماز و دعوت آنها به سوی این فریضه الهی وقت بگذارید و در مرحله اول خود الگویی باشیم برای فرزندان در خواندن نماز اول وقت زیر فرزندان همیشه ما را الگوی خود قرار می دهند .دوره آموزشی نماز ویژه کارکنان شهرداری بیرجند برگزار شد

دوره آموزشی نماز ویژه کارکنان شهرداری بیرجند برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا