اخبارایلام

دوره آموزشی آداب و اسرار نماز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، دوره آموزشی آداب و اسرار نماز در کانون پرورش فکری استان ایلام روز شنبه نوزدهم اسفندماه با حضور فاطمه رستگار مدیرکل کانون پرورش فکری و کارکنان این اداره کل برگزار شد.

دوره آموزشی آداب و اسرار نماز  به همت واحد کارشناسی آموزش و پژوهش و با همکاری ستاد اقامه نماز استان ایلام  ویژه کارکنان ستادی و مربیان مراکز فرهنگی هنری شهر ایلام برگزار شد.

فاطمه رستگار مدیر کل کانون استان ایلام ضمن خیر مقدم به استاد و همکاران و ضمن تقدیر از تلاش‌های واحد آموزش و پژوهش گفت:در مراکز فرهنگی هنری کانون استان ایلام از زبان هنر و ادبیات مفاهیم اسلامی و تربیتی و اعتقادی توسط مربیان با تجربه و متعهد به اعضا و مخاطبان انتقال داده می‌شود.وی ادامه داد: بهره گیری از زبان هنر و ادبیات یکی از شیوه های موثر در انتقال مفاهیم به کودکان و نوجوانان است.

در ادامه استاد علی انصاریان مدرس این دوره با بهره‌گیری از روایات؛ آیات قرآن مجید و مثال‌های مصداقی درخصوص اثربخشی قرآن مجید بر زندگی فردی و اجتماعی انسان‌ها و بهره‌مندی انسان‌ها از مفاهیم نورانی قرآن مطالب ارزشمندی مطرح نمود.

بر پایه این خبر دوره آموزشی آداب و اسرار نماز توسط واحد کارشناسی آموزش و پژوهش کانون استان ایلام و همکاری ستاد اقامه نماز استان و با تدریس علی انصاریان مدرس تخصصی نماز و از مدرسین بومی استان  برگزار شد.

دوره آموزشی آداب و اسرار نماز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا