اخبارکرمانشاه

دوره آموزشی آداب و اسرار نماز ویژه کارکنان ادره کل میراث فرهنگی کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان، دوره آموزشی آداب و اسرار نماز ویژه کارکنان ادره کل میراث فرهنگی کرمانشاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین  علی مولوی مدیروخزایی کا رشناس ستاد اقامه نماز استان،مدیر کل و کارکنان اداره کل میراث فرهنگی، هتل داران، مسئولین مجموعه های صنایع دستی  در محل سالن همایش های هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد.

در این همایش آموزشی مدیر ستاد اقامه نماز استان با استناد به آیات و روایات به بیان اهمیت فریضه الهی نماز پرداخته و وجود بیش از یکصد آیه از قرآن کریم و نیز بیش از یک سوم احادیث و روایات معتبر شیعه در رابطه با نماز را نشان از اهمیت بالای این واجب الهی دانسته و همگان را به تلاش هرچه بیشتر در جهت توسعه و ترویج و تعمیق این فریضه دعوت کرد.

علی مولوی  در باب راههای گسترش و ترویج و تعمیق فرهنگ نماز و چگونگی دعوت دیگران به این واجب الهی و نیز انتظاراتی که از حاضرین در باب اقامه نماز می باشد مطالبی را بیان و تلاش همگان را  به منظور فراهم شدن بستر مناسب جهت اقامه نماز خواستار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان تاکید کرد: با توجه به تقارن ایام تعطیلات نوروزی با ماه مبارک رمضان ، مسئولین مربوطه توجه ویژه ای به نماز خانه های مجتمع های خدماتی و رفاهی و گردشگری نظارت مستمر و مستقیم داشته تا از این طریق میزبان خوبی برای مسافران در استان باشیم.

در پایان از خادمان و فعالان امر اقامه نماز توسط مسئولین حاضر تجلیل بعمل آمد.

دوره آموزشی آداب و اسرار نماز ویژه کارکنان ادره کل میراث فرهنگی کرمانشاه برگزار شد-2

دوره آموزشی آداب و اسرار نماز ویژه کارکنان ادره کل میراث فرهنگی کرمانشاه برگزار شد-3

دوره آموزشی آداب و اسرار نماز ویژه کارکنان ادره کل میراث فرهنگی کرمانشاه برگزار شد-4

دوره آموزشی آداب و اسرار نماز ویژه کارکنان ادره کل میراث فرهنگی کرمانشاه برگزار شد-5

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا