اخبارفارس

دوره آموزش ترویج فرهنگ اقامه نماز در مدارس شهرستان سپیدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ بیستم شهریور ماه، دوره آموزش ترویج فرهنگ اقامه نماز در مدارس شهرستان سپیدان با تدریس حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس و با حضور قاسمی معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سپیدان و معلمین و فرهنگیان این شهرستان برگزار شد.

در این دوره آموزشی یک روزه، سخایی دبیر اقامه نماز شهرستان سپیدان ضمن خوش آمد گویی به مدعوین جلسه گزارشی از روند اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگی دفتر اقامه نماز شهرستان سپیدان با اداره آموزش و پرورش این شهرستان و نیز برگزاری مداوم کارگاه های آموزشی ویژه معلمان و مربیان پرورشی و نیز خانواده های دانش آموزان ارائه داد.

در ادامه حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس با بیان اینکه اولین آموزه مهم دینی که رکن اصلی دینداری و اسلام نماز می باشد گفت: باید سعی کنیم در مدارس اولین قدم آشنایی دانش آموز با نماز باشد و برای این قدم مهم باید خودمان در این امر پیش قدم باشیم.

استاد بومی تخصصی نماز استان فارس در ادامه با بیان روش های جذب دانش آموزان به نماز و نیز ترویج و توسعه فرهنگ غنی نماز در مدارس شهرستان پیشنهاد کرد تا با تشکیل حلقه های معرفتی را در مدارس به آشنایی نسل نو به این فرهنگ مهم دینی کمک کنیم و از انحراف این نسل سر زنده و تازه به راه های غلط پیش گیری کنیم.

در پایان این جلسه قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس از دست اندر کاران تشکیل کارگاه های آموزشی این شهرستان و نیز سخایی دبیر اقامه نماز شهرستان سپیدان تقدیر به عمل آورد.

دوره آموزش ترویج فرهنگ اقامه نماز فارس دوره آموزش ترویج فرهنگ اقامه نماز فارس دوره آموزش ترویج فرهنگ اقامه نماز فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا