اخباراصفهان

دوره آموزشی اسرار، آداب و آثار نماز ویژه فرهنگیان شهرستان نطنز برگزار شد

استاد مرکز تخصصی نماز قم: دعوت دانش آموزان به امر نماز یکی از وظایف معلمان و مدیران است به خصوص در دو پایه سوم ابتدایی دختران و هشتم پسران.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، دوره آموزشی اسرار، آداب و آثار نماز ویژه فرهنگیان شهرستان نطنز روز چهارشنبه پانزدهم آذر ماه در سالن اجتماعات شهید سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی شهر نطنز برگزار شد.

این دوره آموزشی ویژه معلمان پایه سوم ابتدائی، مدیران و معاونین پرورشی، معلمان پایه هشتم و مربیان مهدهای کودک شهرستان نطنز با دعوت از کلیه فرهنگیان برگزار شد.

دوره آموزشی اسرار، آداب و آثار نماز ویژه فرهنگیان به همت حجت الاسلام والمسلمین موسوی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان نطنز و با تدریس حجت الاسلام والمسلمین کاظمی از اساتید مرکز تخصصی نماز قم برگزار شد.

استاد مرکز تخصصی نماز در این دوره به شیوه های دعوت دانش آموزان به نماز اشاره کرد و گفت: دعوت دانش آموزان به امر نماز یکی از وظایف معلمان و مدیران است به خصوص در دو پایه سوم ابتدایی دختران و هشتم پسران.

حجت الاسلام والمسلمین کاظمی به شیوه بیان احکام و چرائی نماز پرداخت و گفت: برطرف کردن شبهات دانش آموزان پیرامون امر نماز باید در دستور کار معلمان قرار گیرد به خصوص در دو مقطع بیان شده باشد چرا که در این دو مقطع دانش آموزان به سن تکلیف رسیده و باید با اموری دینی واجب برخود آشنا شوند.

وی به نقش مدیران و معاونین پرورشی در دعوت به نماز اشاره کرد و گفت: مدیران و معاونین پرورشی باید در زمینه سازی کودکان جهت اقامه نماز قدم هایی محکم بردارند و این یکی از اصلی ترین وظایف آنان است.

دوره آموزشی اسرار، آداب و آثار نماز ویژه فرهنگیان شهرستان نطنز اصفهان

دوره آموزشی اسرار، آداب و آثار نماز ویژه فرهنگیان شهرستان نطنز اصفهان

دوره آموزشی اسرار، آداب و آثار نماز ویژه فرهنگیان شهرستان نطنز اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا