اخباراصفهان

دوره آموزشی نماز ویژه طلاب خواهر و ائمه جماعات مدارس و دستگاه های اجرائی اصفهان

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان نطنز: واجبات الهی هیچ کدام از جایگاه نماز برخوردار نیستند و این به این معنی است که کوتاهی در امر نماز موجب هلاکت است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه استان اصفهان، دوره آموزشی نماز ویژه طلاب خواهر و ائمه جماعات مدارس و دستگاه های اجرائی شهرستان نطنز با تدریس حجت الاسلام والمسلمین موسوی دبیر ستاد اقامه نماز روز سه شنبه بیست و سوم آبان ماه در حوزه علمیه خواهران این شهرستان برگزار شد.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان با توجه به ضرورت و اهمیت تبلیغ و ترویج فرهنگ اقامه نماز، به هم اندیشی راهکار های ترویج فرهنگ نماز جماعت در مدارس، دانشگاه ها و مساجد پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی اظهار داشت: خوشبختانه در دو سال اخیر با توجه به همراهی تمامی دستگاه های اجرایی و تبلیغی در بیشتر مدارس و ادارات شهرستان نماز جماعت برگزار می شود.

وی بیان کرد: با وجود تمام فعالیت های صورت گرفته می طلبد باز هم عزمی قوی و جهادی در راستای اهداف انقلاب اسلامی صورت پذیرد و می توان گفت نماز و فرهنگ نماز می تواند ستون این پیشبرد باشد.

دبیر ستاد اقامه نماز نطنز بیان کرد: دعوت به نماز یکی از مهمترین وظایف شما روحانیون حاضر در مدارس و دستگاه ها می باشد و طلاب خواهر نیز با حضور در مدارس و دانشگاه ها و رفتن در جمع دختران به بیان احکام های الهی بپردازند و آنان را به امر نماز دعوت کنند.

موسوی در دوره آموزشی نماز ویژه طلاب اظهار داشت: واجبات الهی هیچ کدام از جایگاه نماز برخوردار نیستند و این به این معنی است که کوتاهی در امر نماز موجب هلاکت است.

در ادامه هر یک از حاضرین نقطه نظرات و پیشنهادات خود در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز را بیان کردند در پایان با اهدای هدایایی از فعالین نماز جلسه تقدیر به عمل آمد.

دوره آموزشی نماز ویژه طلاب خواهر و ائمه جماعات مدارس و دستگاه های اجرائی شهرستان نطنز اصفهان

دوره آموزشی نماز ویژه طلاب خواهر و ائمه جماعات مدارس و دستگاه های اجرائی شهرستان نطنز اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا