اخبارچهارمحال و بختیاری

دوره های آموزشی نماز و تغسیل اموات در شهرهای چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز سشنبه، پنجم دی ماه، با محمدی سرپرست امور شهری استان با محوریت برگزاری دوره های آموزشی تخصصی نماز و تغسیل اموات دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان با تاکید بر ضرورت برگزاری دوره های آموزشی نماز در شهرهای استان گفت: همانطور که همگی ما میدانیم، نماز عمل عبادی مسلمانان است که در قرآن ۹۸ بار از آن یاد شده است، پس وظیفه خود می دانیم در امر ترویج و آموزش نماز تلاش و همت ویژه ای داشته باشیم.

وی اظهارکرد: ستاد اقامه نماز استان و امور شهری و روستایی استان می توانند با همکاری و مشارکت در این زمینه، بهترین و پرمفهوم ترین دوره های آموزشی نماز و تغسل اموات را در شهر ها و روستا های استان در سطح بالا و ویژه برگزار کنند.

حجت الاسلام کریمی افزود: در سال جاری از شهرها و روستاهای استان درخواست های زیادی برای تشکیل دوره های آموزشی تغسیل اموات برای غسالان داشته ایم، مسئولان امور شهری و روستایی استان با همکاری شهرداری ها، باید هرچه سریع تر برنامه ریزی های لازم را جهت برگزار شدن این دوره آموزشی بکنند.

در ادامه محمدی سرپرست امور شهری استان خاطر نشان کرد: شورای اقامه نماز استانداری سعی و تلاش گسترده ای در انجام برنامه های تفاهم نامه دارد و در نظر داریم دوره ای آموزش تخصصی نماز ویژه کارکنان اداره را با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا