اخبارچهارمحال و بختیاری

طرح آموزش همگانی نماز ویژه بانوان در محلات چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز شنبه، پنجم خرداد ماه، جهت اجرای طرح آموزش همگانی نماز در محلات ویژه بانوان خانه دار، با حبیبی مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن اشاره به اجرای طرح آموزش همگانی نماز در محلات استان گفت: با توجه به شعار سال جدید با عنوان آموزش همگانی نماز، از دفتر اموربانوان و خانواده استانداری انتظار می رود که در اجرای طرح آموزش همگانی نماز در محلات ویژه بانوان خانه‌دار تلاش و همکاری کند.

وی افزود: مخاطبان ما در این طرح بانوان خانه دار خواهند بود که این برنامه ها با حضور اساتید مرکز تخصصی نماز به صورت حضوری برگزار می‌شوند.

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: دفتر اموربانوان و خانواده استانداری، مرکز رسیدگی به امورمساجد، سازمان فرهنگی هنری شهرداری و سازمان تبلیغات اسلامی اجرا کنندگان این طرح هستند.

در ادامه حبیبی مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری خاطر نشان کرد: طرح آموزش همگانی نماز در محلات ویژه بانوان خانه‌دار و خانواده ها از طرف دفتر اموربانوان استان با وجود و حضور اساتید مرکز تخصصی به صورت ماهانه در تمامی شهرستان ها و مناطق استان برگزار خواهد شد.

طرح آموزش همگانی نماز ویژه بانوان در محلات چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا