اخبارخراسان رضوی

طرح آموزش نماز محلات در فرهنگسرای حجاب مشهد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، در راستای اجرای برنامه های آموزشی مصوب ستاد اقامه نماز با شهرداری مشهد طرح آموزش نماز محلات ویژه بانوان، کارگاه آموزشی ۸ ساعته با موضوع شیوه های دعوت به نماز در فرهنگسرای حجاب مشهد با حضور ۳۶ نفر از بانوان و تدریس حجت الاسلام فیض آبادی و دوستی چهارشنبه و پنجشنبه پانزدهم و شانزدهم آذرماه برگزار شد.

راستگو کارشناس آموزش و فرهنگی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی گفت: این طرح با هدف آشنایی والدین با اهمیت و ضرورت نماز در تربیت فرزند و تاثیر مستقیم آن در کاهش آسیب های اجتماعی و همچنین شیوه های تربیت دینی در خانواده با محوریت نماز برگزار می شود.

وی افزود: گزارش های رسیده این کارگاه آموزشی مورد استقبال بانوان قرار گرفته و متقاضی برگزاری این برنامه در مساجد محلات و دیگر فرهنگسراها هستند که در صورت به حد نصاب رسیدن کلاس ستاد اقامه نماز استان آمادگی دارد از بهترین اساتید خود جهت برگزاری این کارگاه ها استفاده نماید.

راستگو ادامه داد: این کارگاه آموزشی تا کنون سه مرتبه در فرهنگسراهای هنر و رسانه، شهر ایمن و زیبا و حجاب مشهد مقدس برگزار شده است و در یکی از مساجد محله خیابان کشاورز و دوره دوم در فرهنگسرای حجاب در حال برگزاری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا