اخباراصفهان

دوره آموزشی نماز با عنوان طرح نیک شهر بادرود شهرستان نطنز

استاد مرکز تخصصی نماز: کودکان با دو حس بینایی و شنوایی برخی از امور زندگانی را فرا می گیرند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، دوره ی آموزشی نماز با عنوان طرح نیک ویژه مربیان و مدیران مهدهای کودک شهر بادرود از توابع شهرستان نطنز روز پنجشنبه شانزدهم آذر ماه برگزار شد.

این دوره آموزشی به همت حجت الاسلام والمسلمین موسوی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان نطنز و با تدریس حجت الاسلام والمسلمین کاظمی از مرکز تخصصی نماز قم همراه بود.

دوره آموزشی نماز با عنوان طرح نیک در شهر بادرود از توابع شهرستان نطنز با دعوت از کلیه مربیان و مدیران مهدهای کودک در سالن سینما کوثر شهر بادرود برگزار شد.

آموزش روش های تدریس برای نونهالان از موضوعاتی بود که توسط استاد مرکز تخصصی نماز مطرح شد.

حجت الاسلام والمسلمین کاظمی به شیوه های دعوت کودکان به نماز اشاره کرد و گفت: کودکان با دو حس بینایی و شنوایی برخی از امور زندگانی را فرا می گیرند لذا اگر مربی در زمان نماز به برپایی این مهم الهی بپردازد کودک نیز او را همراهی می کند.

استاد مرکز تخصصی نماز ادامه داد و گفت: کودکان اگر در ابتدا با امور دینی آشنا شوند در جوانی نیروی کمتری برای آشنا نمودن آنان با این امور نیاز است اما اگر از کودکی آنان را با امور دینی بالخصوص نماز آشنا نسازیم در جوانی برای جذب به نماز تمام نیروی مبلغ امور دینی را به کار می گیرد و این موجب کندی در مسیر ابلاغ دین می شود.

دوره آموزشی نماز با عنوان نیک شهرستان نطنز اصفهان

دوره آموزشی نماز با عنوان نیک شهرستان نطنز اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا