لرستان

کارگاه آموزشی نماز ویژه معلمین پایه سوم و هشتم شهرستان های استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، کارگاه آموزشی نماز ویژه معلمین پایه سوم و هشتم با حضور اساتید مرکز تخخصی نماز قم در شهرستان های استان در تاریخ دهم بهمن ماه برگزار شد.

این دوره به مدت دو روز و با تدریس حجج الاسلام بیاتی، حجازیان، حسینی، مدرسی، آقاشاهی، فلاحی، سهرابی و انصاری از اساتید مرکز تخصصی نماز قم برگزار شد.

ستاد اقامه نماز استان لرستان با همکاری آموزش و پرورش این دوره آموزش نماز را در شهرستان های خرم آباد، بروجرد، دلفان، سلسله، پلدختر، ازنا و کوهدشت برگزار کرد.

هدف از برگزاری دوره آموزش نماز ویژه معلمان، ارتقاء دانش و بینش مربیان  و معلمان پایه سوم و هشتم ابتدایی در جذب دانش آموزان به نماز در نظر گرفته شده است.

از آنجایی که دو گروه پایه سوم و هشتم دانش آموزی در این مقطع به سن تکلیف می رسند و باید خود را برای رعایت احکام و واجبات دین آماده کنند یکی از تدابیر ستاد اقامه نماز ایجاد آمادگی ذهنی و علمی برای راهنمایانی است.

همچنین قابل ذکر است که برقراری ارتباط با دانش آموز، نحوه جذب و دعوت به نماز، اهمیت نماز، آثار و برکات نماز، عواقب ترک نماز و ایجاد انگیزه از موضوعات مطرح شده در این دوره بوده است.

برگزاری کارگاه آموزشی نماز ویژه معلمین پایه سوم و هشتم شهرستان های استان لرستان برگزاری کارگاه آموزشی نماز ویژه معلمین پایه سوم و هشتم شهرستان های استان لرستان برگزاری کارگاه آموزشی نماز ویژه معلمین پایه سوم و هشتم شهرستان های استان لرستان برگزاری کارگاه آموزشی نماز ویژه معلمین پایه سوم و هشتم شهرستان های استان لرستان برگزاری کارگاه آموزشی نماز ویژه معلمین پایه سوم و هشتم شهرستان های استان لرستان برگزاری کارگاه آموزشی نماز ویژه معلمین پایه سوم و هشتم شهرستان های استان لرستان برگزاری کارگاه آموزشی نماز ویژه معلمین پایه سوم و هشتم شهرستان های استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا