اخبارمرکزی

جلسه کارگروه بررسی وضعیت فضاهای اقامه نماز راه های مواصلاتی استان مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، جلسه کارگروه وضعیت فضاهای اقامه نماز راه های مواصلاتی استان روز سه شنبه چهاردهم شهریور ماه به ریاست سید مجتبی آل یاسین معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و با حضور سعید موسایی مدیر کل دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری، حجت الاسلام رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان و اعضای کارگروه در محل سالن جلسات معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه سعید موسایی مدیر کل دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، در خصوص ضرورت برگزاری مستمر و منظم جلسات این کارگروه توضیحاتی ارائه و سپس گزارشی از بازدیدهای انجام شده از ۳۰ نمازخانه در محورهای مواصلاتی استان توسط کارگروه مربوطه اعلام کرد.

در ادامه جلسه آل یاسین، ضمن قدردانی از تلاش کارگروه ارزیابی مجتمع های بین راهی با اشاره به اینکه هدف از بازدیدهای به عمل آمده و اصرار بر ضرورت رفع نواقص احتمالی در نمازخانه های بین راهی به دلیل جایگاه و فضیلت نماز در دین مبین اسلام می باشد و با ایجاد تسهیلات لازم برای مردم در واقع به این فریضه الهی توجه می گردد، از دستگاههای  اجرایی ذیربط خواست که به این مهم توجه لازم را داشته باشند.

وی افزود: برای رفع مشکلات موجود در مجتمع های خدماتی رفاهی به ویژه نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی به خصوص در ایام رفت و برگشت زائرین حسینی(ع) و شرکت کنندگان در راهپیمایی و پیاده روی اربعین تصمیمات لازم اتخاذ شود.

در ادامه حجت الاسلام رودبارانی ضمن تسلیت ایام و تقدیر و تشکر از برگزاری این جلسه و تقدیر از تلاش مستمر دستگاه های ذیربط، به بیان گزارش فعالیت های انجام شده کارگروه مذکور پرداخت.

وی در ادامه گفت: این کارگروه طبق برنامه فصلی وظیفه نظارت از مجمتع های خدماتی رفاهی را انجام می دهد، ولی متاسفانه به علت عدم ضمانت اجرایی در مورد رفع نواقص موجود، هنوز تعدادی از این مجتمع ها در خصوص رفع مشکلات کاری انجام ندادند، لذا باید برای رفع این نواقص برای خدمت رسانی بهتر به مسافران و زائرین حسینی(ع) پیگیری های لازم را داشته باشیم، چون هدف ما خدمات رسانی بهتر و کیفیت افزایی در خدمات رسانی است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی افزود: یکی از مهمترین عوامل موثر در رونق نمازخانه های بین راهی این است که یک نیروی مستقل داشته باشیم که از هر نظر مدیریت، نظارت و دقت لازم را انجام دهد.

سپس نمایندگان دستگاه های عضو کارگروه به ارائه گزارش پرداختند و نظرات خود را مطرح کردند.

در پایان این جلسه با اهداء لوح تقدیر از اعضاء کارگروه تقدیر به عمل آمد.

جلسه کارگروه بررسی وضعیت فضاهای اقامه نماز در راه های مواصلاتی استان مرکزی برگزار شد

جلسه کارگروه بررسی وضعیت فضاهای اقامه نماز در راه های مواصلاتی استان مرکزی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا