اخبارخراسان رضوی

اقامه نماز در مراسم “زنگ نماز دانش آموزی” به امامت حضرت آیت‌الله علم الهدی امام جمعه مشهدمقدس

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، برگزاری اولین نماز دانش آموزی مدارس استان در سال تحصیلی جدید ۱۴۰۳-۱۴۰۲ به امامت حضرت آیت‌الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهدمقدس با حضور مدیرکل آموزش و پرورش، مدیر ستاد اقامه نماز و جمعی از معاونین و روسای ادارات در آموزشگاه شاهد فاطمیه ناحیه دو مشهد در روز شنبه یکم مهرماه اقامه شد.

سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد در این مراسم بیان کرد: اگر به دنبال زندگی سعادتمند هستید نماز را به پادارید؛ زیرا نماز موثرترین و اساسی‌ترین عنصر در تربیت اعتقادی دانش آموزان است و اگر موفقیت علمی را می‌خواهید از یاد خدا غافل نشوید.

علم الهدی خطاب به دانش آموزان گفت: اساس تعلیم و تربیت دانش آموزان بر محور اخلاص و بندگی ذات مقدس پروردگار است و شما دانش آموزان باید در خط بندگی و مسیر تکامل در عبودیت پروردگار تحصیل کنید.

وی افزود: شما عزیزان نماز را در آغاز تمام کارهایتان قرار دهید تا شاهد پیشرفت خود در عرصه‌های مختلف علمی و اجتماعی باشید.

نماینده ولی فقیه در مشهد با اشاره به حجاب خاطرنشان کرد: امروزه برای شما دختران عفیف، بهترین جهاد، جهاد در راه پاسداری از عفت و حجاب است. باید در هر پست و مقامی یک مجاهد در راه خدا باشید.

امام جمعه مشهد تاکید کرد: بزرگترین عاملی که می تواند عرصه تعلیم و تربیت را از همه خرابی ها اصلاح کند، حس مسئولیت نسبت به جامعه و خودتان است. در آینده نزدیک تدبیر و دیانت شما سرنوشت جامعه را تعیین می کند، زیرا شما قشر تحصیل کرده جامعه اید. شما جامعه نوجوان و جوانی مثل خود در جهان پیدا نمی کنید که تا این اندازه از رشد سیاسی برخوردار باشند.

وی ادامه داد: حال که از این رشد سیاسی برخوردارید حس مسئولیت شما نیز باید نیرومندترین عاملی باشد که از نفوذ دشمن بااستفاده از فضای مجازی و رسانه های نااهل جهانی مقابله کند.

اقامت نماز ظهر و عصر در مراسم "زنگ نماز دانش آموزی" به امامت حضرت آیت‌الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهدمقدس

اقامت نماز ظهر و عصر در مراسم "زنگ نماز دانش آموزی" به امامت حضرت آیت‌الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهدمقدس

اقامت نماز ظهر و عصر در مراسم "زنگ نماز دانش آموزی" به امامت حضرت آیت‌الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهدمقدس

اقامت نماز ظهر و عصر در مراسم "زنگ نماز دانش آموزی" به امامت حضرت آیت‌الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهدمقدس اقامت نماز ظهر و عصر در مراسم "زنگ نماز دانش آموزی" به امامت حضرت آیت‌الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهدمقدساقامت نماز ظهر و عصر در مراسم "زنگ نماز دانش آموزی" به امامت حضرت آیت‌الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهدمقدس اقامت نماز ظهر و عصر در مراسم "زنگ نماز دانش آموزی" به امامت حضرت آیت‌الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهدمقدس اقامت نماز ظهر و عصر در مراسم "زنگ نماز دانش آموزی" به امامت حضرت آیت‌الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهدمقدساقامت نماز ظهر و عصر در مراسم "زنگ نماز دانش آموزی" به امامت حضرت آیت‌الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهدمقدس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا