اخبارالبرز

سومین جلسه پیش اجلاس استانی با محوریت مساجد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، سومین جلسه پیش اجلاس استانی با محوریت مساجد با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، رئیس امور مساجد و مسئولین امور مساجد مناطق شهر کرج در دفتر ریاست امور مساجد در تاریخ سیزدهم آذرماه برگزار شد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین مرادی از مسئولین امور مساجد خواست در شهر کرج که دارای ۲۲۴ مسجد است، هر مسئول منطقه ای پنج مسجد را با حضور امام جماعت، فرمانده پایگاه بسیج برادران و خواهران، عضوء فرهنگی و تعدادی از نمازگران جلسه ای در راستای نماز نسل نو با رویکرد مسجد را مورد بحث و هم اندیشی قرار بدهند تا چالش ها، تهدیدات، فرصت ها و دغدغه ها این مناطق را بررسی کنند و به ستاد اقامه نماز استان ارسال کنند.

مرادی با اشاره به برگزاری سی امین اجلاس سراسری نماز با عنوان “نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه،مسجد و دانشگاه” گفت: خانواده، مدرسه و مسجد سه رکن اساسی در تربیت نسل نمازی به شمار می روند و در این میان لازم است متولیان این سه نهاد، هم افزائی و همکاری مضاعفی در راستای اجرای برنامه ها داشته باشند.

حجت الاسلام مرادی در ادامه گفت: والدین می توانند با تشویق حضور کودکان در مسجد نقش مهمی را داشته باشند، و باعث می شود کودکان با مسجد آشنا شوند، مساجد در صدر اسلام نه تنها محلی برای عبادت بود، بلکه مکانی برای پیگیری و رفع مشکلات مردم به شمار می رفت.

در پایان این جلسه حجت الاسلام والمسلمین کمالی دهقان از زحمات و پیگیری های مدیر ستاد اقامه نماز استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: مسئولین امور مساجد مناطق شهر کرج همکاری لازم را با ستاد اقامه نماز داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا