اخبارقزوین

جلسه تمهید مقدمات آموزش عملی نماز ویژه پایه سوم ابتدایی در قزوین برگزار شد


به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، جلسه تمهید مقدمات آموزش عملی نماز برای پایه سوم ابتدایی در اداره کل آموزش و پرورش در روز بیست و سوم مهر ماه برگزار شد.

پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی ضمن تشکر از اختصاص وقت و تشکیل جلسه و تبریک اعیاد ماه ربیع الاول گفت: دوره آموزش عملی نماز برای دوره سوم ابتدایی با حضور اساتید از مرکز تخصصی نماز قم با دعوت ستاد اقامه نماز و اسکان از طریق اداره آموزش و پرورش دوره برگزار شود.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز گفت: معلمین و مربیان با شرکت در دوره‌های مذکور هر آنچیزی که آموزش می‌بینند به دانش آموزان انتقال خواهند داد فلذا در آینده مشکلات سالهای گذشته را نخواهیم داشت.

موسوی در جلسه تمهید مقدمات آموزش عملی نماز بیان داشت: در شهرهایی که تعداد مربیان و معلمان کم باشد باید جلسات تلفیق شود تا نتیجه بهتری داشته باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید قریش موسوی گفت: آموزش نماز و زمینه سازی امور فرهنگی و مذهبی در سنین کودکی به خاطر شکل گیری تفکر افراد در این دوره از زندگی با توجه به فرموده پیامبر اکرم (ص): فراگیری علم در کودکی هم‌چون نقشی است که بر سنگ حک می‌شود، نیاز به برنامه ریزی و تلاش در این مورد است.

جلسه تمهید مقدمات آموزش عملی نماز برگزار شد

جلسه تمهید مقدمات آموزش عملی نماز برگزار شد

جلسه تمهید مقدمات آموزش عملی نماز برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا