اخبارقزوین

کمیته تمهید مقدمات اجلاس استانی نماز قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، کمیته تمهید مقدمات اجلاس استانی با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز مورخ یازدهم دی‌ماه در سالن کنفرانس مشاور ارشد استانداری برگزار شد.

در ابتدا پس‌از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید، مدیر ستاد اقامه نماز ضمن تشکر از وفاپور، مشاور ارشد استاندار و مدعوین گفت: با توجه به سنت حسنه اجلاس کشوری که توسط حجت‌الاسلام‌والمسلمین قرائتی نهادینه‌شده است و مقام معظم رهبری از آن حمایت کرده‌اند، به دستور ستاد مرکزی در بیستم دی ۱۴۰۲ اجلاس استانی را در پیش داریم.

مدیر ستاد اقامه نماز اظهار کرد: با پیشنهاد حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی اکبری مبنی بر تحول در رویه اجلاس، تصمیم بر این شده است که وظیفه هر نهاد نسبت به نماز با توجه به خواسته‌های قرآن و مقام معظم رهبری چه بوده و اگر اقدامی در جهت آن وظیفه انجام‌شده علت موفقیت چیست تا بتوان آن را تقویت کرد و اگر خدایی نکرده ناکامی وجود داشته، علت آن را جویا شویم.

وی ادامه داد: در نهمین اجلاس قرار است دستگاه‌های منتخب اجرایی که عبارت‌اند از: دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)، سازمان اوقاف و امور خیره و آموزش‌وپرورش در مدت ۱۵ دقیقه به بیان نقاط قوت و ضعف دستگاه خود بپردازند و پیشنهادات خود را برای رفع موانع بیان کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی عنوان کرد: با توجه به توصیه پیامبر اکرم (ص) به معاذ بن جبل که بیشتر همت خود را معطوف نماز کند و اهمیت سی‌امین اجلاس که با حضور رئیس‌جمهور و وزیران است، می‌خواهیم نهمین اجلاس استانی را ازلحاظ کمیت و کیفیت به اجلاس کشوری نزدیک کنیم و خود شروع‌کننده بررسی نقاط قوت و ضعف در اجلاس استانی سال قبل باشیم تا الگویی برای سایر دستگاه‌های اجرایی باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز تأکید کرد: از دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود درصورتی‌که قادر به انجام وظایف محوله نیستند، هر چه زودتر اعلام کنند تا برای آن‌ها جایگزین تعیین شود. همچنین مطالب در فرصت باقی‌مانده هر چه زودتر آماده و در اختیار ستاد اقامه نماز قرار گیرد تا در سین برنامه گنجانده شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی افزود: ما نمی‌خواهیم که اجلاس استانی فقط محدود به یک روز یا ساعاتی خاص باشد، می‌خواهیم اجلاس به‌عنوان آغازکننده یک جریان باشد تا در کل سال شاهد اثرات مثبت آن باشیم.

در پایان اعضای حاضر به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

کمیته تمهید مقدمات اجلاس استانی نماز قزوین برگزار شد کمیته تمهید مقدمات اجلاس استانی نماز قزوین برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا