اخبارقممجمع خیرین مسجدساز

آیین کلنگ زنی مسجد دانشگاه حضرت معصومه(س) قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، آیین کلنگ زنی مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) دانشگاه حضرت معصومه(س)، ظهر یکشنبه، چهاردهم آبان ماه، با حضور رئیس دیوان عالی کشور، رئیس کل دادگستری، مدیر ستاد اقامه نماز، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و دیگر مسئولین در دانشگاه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری، رئیس دیوان عالی کشور در این آیین بر لزوم اصل پیگیری تاکید کرد و گفت: از تمامی ظرفیت های استانی و کشوری در احداث این مسجد استفاده کنید.

وی در ادامه استفاده از ظرفیت خیرین را مورد تاکید قرار داد و گفت: خیرین دغدغه مند در حوزه های فرهنگی و انقلابی را شناسایی و از ظرفیت ایشان در پیشبرد اهداف استفاده کنید.

مدیر ستاد اقامه نماز و دبیر مجمع خیرین مسجدساز استان نیز در این آیین از استفاده از ظرفیت خیرین در احداث این مسجد خبر داد و گفت: با تمام توان یاری گر دانشگاه در احداث این مسجد خواهیم بود.

ایشان لزوم استفاده از ظرفیت وزارت علوم را مورد تاکید قرار داد و گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی و حضور این مسجد در استان قم، نباید از این ظرفیت غافل شویم.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به اقامه نماز در نمازخانه دانشگاه اشاره کرد و گفت: نماز جماعت با شکوهی در این دانشگاه اقامه می شود اما با توجه به عدم وجود ساختمان مناسب، این امر در کانکس رقم می خورد که امیدواریم با همت خیرین این دانشگاه از نعمت مسجد بهره مند شود.

حضور در گلزار شهدای دانشگاه و استعانت از شهدای مدفون در این گلزار از دیگر اقداماتی بود که در حاشیه آیین کلنگ زنی مسجد دانشگاه حضرت معصومه(س) رقم خورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا