اخبارکرمانشاه

جلسه شورای اقامه نماز مرکز فنی حرفه ای استان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، جلسه شورای اقامه نماز مرکز فنی حرفه ای در روز چهار شنبه دهم آبان ماه  با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی مولوی مدیر و خزایی کارشناس ستاد، رئیس و کارکنان در محل این مرکز برگزار شد.

ابتداء  مدیر ستاد استان از بانیان جلسه تشکر کرد و به بیان اهمیت و جایگاه فریضه الهی نماز پرداخت و گفت: نماز یکی از فریضه‌های مهم و اصلی اسلام است که به عنوان دومین رکن اسلام قرار گرفته است و پلی ارتباطی بین خدا و بنده اش است. در نماز، بنده دلش را برای راز و نیاز با خدایش باز می‌کند و شروع به حرف زدن، ستایش کردن و درخواست از خداوند می‌کند و نهایت بندگی اش را در مقابل خداوند به اثبات می رساند.

مولوی اظهار داشت: همان گونه که بدن دارای اعضای مختلفی است و از نظر اهمیت و اولویت متفاوتند مانند سر و قلب نسبت به بقیه اعضای بدن که اولویت اول را دارند؛ اجزای دین نیز چنین است و از تعبیراتی که اولیای دین درباره نماز فرموده‌اند می‌توان اهمیت و اولویت اول را به خوبی استفاده کرد. پیامبر اکرم(ص) می‌فرماید: موضع الصلاه من الدین کموضع الراس من الجسد؛ جایگاه نماز در دین، مانند جایگاه سر در بدن است.

مدیر ستاد با اشاره به شرایط کاری کارکنان فنی حرفه ای بیان داشت: در هر کاری که تعهد و تخصص با هم باشند قطعا موفقیت و پیشرفت نیز بدنبال آن خواهد آمد لذا اگر فقط تخصص تنها باشد علم و حاصل آن می شود تولید سلاح  و ظلم وستم نا برابری  و نمونه آن کشتار بی رحمانه  کودکان، زنان ، مردان و زنان بی گناه و بی دفاع غزه  بدست رژیم غاصب صهیونیستی که ظرف چند روز بیش از هشت هزار نفر  ازمردم مظلوم غزه  را قتل و عام میکند.

وی خاطر نشان کرد: در قرآن آمده است که انسان اگر در مسیر هدایت  قرار بگیرد به جانشینی خداوند می رسد و می شود خلیفه الله در روی زمین و اگر هم در مسیر حیوانیت قرار بگیرد از حیوان پست تر می شود و نمونه آنهم سردمداران رژیم کودک کش اسرائیل هستند.

جلسه شورای اقامه نماز مرکز فنی حرفه ای استان کرمانشاه برگزار گردید

جلسه شورای اقامه نماز مرکز فنی حرفه ای استان کرمانشاه برگزار گردید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا