اخباراصفهان

جلسه تبیین برنامه های دهه ترویج معارف نماز و هفته جهانی مسجد اصفهان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان: الگوگیری از طرح های موفق اجرا شده در امر نماز از ضروریات است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه تبیین برنامه های دهه ترویج معارف نماز و هفته جهانی مسجد روز سه شنبه بیست و چهارم مردادماه در مرکز رسیدگی به امور مساجد برگزار شد.

این جلسه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام والمسلمین کوچکزاد مدیر رسیدگی به امور مساجد، حجت الاسلام والمسلمین صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان عج الله استان و جمعی از روحانیون مسئول استان برگزار شد.

در راستای هفته جهانی مسجد نماینده ولی فقیه در سپاه استان به همایش سراسری در مسجد مقدس جمکران اشاره داشت و از حضور بیش از ۲۰۰ نفر از فعالین مساجد اصفهان در این همایش خبر داد و گفت: در راستای تشویق حاضرین در این همایش و فعالین امر نماز برنامه هایی نیز از سمت سپاه استان تدارک دیده شده است.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی بیان کرد: برای ثابت قدم نگه داشتن فعالین نماز و مساجد به هم فکر نیاز داریم لذا در این ایام باید برنامه ریزی دقیق شود و برای این امر قدم هایی محکم برداریم.

مدیر رسیدگی به امور مساجد بیان داشت: فعال نمودن ائمه جماعات مساجد باید به سرعت اتفاق افتد و برنامه ریزی در این امر از ضروریات است.

حجت الاسلام والمسلمین کوچکزاد اظهار داشت: اتحاد و انسجام بسیج، کانون و ائمه جماعات در مساجد موجب پیشرفت در برنامه های ترویج معارف نماز و جذب به مساجد است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان برای جذب به مساجد و امر نماز بیان نمود: الگوگیری از طرح های موفق اجرا شده در امر نماز و جذب به مساجد از ضروریات است و از این قبیل امور در سطح استان زیاد وجود دارد که می توان الگو گیری نمود و در اختیار روحانیون مساجد قرار داد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر نذر فرهنگی را یکی از امور موفق جذب به مساجد دانست و بیان داشت: این طرح در شهرستان نجف آباد در حال اجرا می باشد که علاوه بر جذب، خود طرح بودجه فرهنگی مسجد را تأمین میکند.

تبیین برنامه های دهه ترویج معارف نماز و هفته جهانی مسجد اصفهان

تبیین برنامه های دهه ترویج معارف نماز و هفته جهانی مسجد اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا