اخبارمرکزی

جلسه هم اندیشی رونق بخشی نماز مساجد استان مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، جلسه هم اندیشی رونق بخشی نماز جماعت مساجد استان، روز پنجشنبه هفدهم خرداد ماه، با حضور حسن نجفی مدیر کل، مرتضی فراهانی قائم مقام صدا و سیما، حجت الاسلام و المسلمین علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان، محسن خلجی قائم مقام مرکز رسیدگی به مساجد در محل دفتر مدیرکل صدا و سیما برگزار شد.

در ابتدای جلسه رودبارانی ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور و تقدیر و تشکر از مجموعه صدا و سیمای استان جهت پیگیری و دغدغه مدیر کل در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در سطح استان به ویژه در مساجد، گفت: یکی از بهترین راه های تبیینی در مورد نماز جماعت در بخش های مختلف از جمله مساجد، مدارس، دانشگاه ها، محیط کاری و فضاهای عمومی پخش این نمازها در رسانه به ویژه در رسانه استانی و شبکه آفتاب می باشد.

وی افزود: آنچه که مهم است، اولا، توجه به ظرفیت های موجود و ثانیاً، استفاده و بهره برداری به نحو مطلوب از ظرفیت های موجود صدا و سیما، جهت ضبط و پخش نمازهای جماعت در مساجد، تولید و پخش برنامه های معارفی نماز، در مسیر رسیدن به اهداف ارزشمند و متعالی اقامه نماز جماعت با شکوه است.

سپس نجفی مدیر کل صدا و سیمای استان مرکزی در این جلسه ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور و خیر مقدم به حاضرین، آمادگی کامل خود را جهت هرچه بهتر اجرای این طرح در سطح مساجد با استفاده از امکانات و ظرفیت موجود با ستاد اقامه نماز استان و نمایندگان دستگاه های مرتبط اعلام کرد.

وی افزود: این جلسه مشورتی یا اتاق فکر باید جهت زمینه سازی و سیاستگذاری تا رسیدن به اهداف و نتیجه مطلوب استمرار پیدا کند.

جلسه تصمیم گیری جهت رونق بخشی نماز مساجد استان مرکزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا