اخبارلرستان

حضور مدیر کل و امام جماعت پست لرستان در دبستان شهید سلیمانی خرم آباد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، مدیر کل پست استان لرستان به همراه امام جماعت این مجموعه در جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در دبستان شهید سلیمانی خرم آباد در تاریخ نهم بهمن ماه حضور یافت.

امام جماعت اداره کل پست استان لرستان در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در مدارس اظهار داشت: نماز عامل رشد چندجانبه دانش‌آموزان در ابعاد مختلف است و دانش‌آموزانی که به‌طور منظم نماز را به‌جا می‌آورند، در تمامی عرصه‌های زندگی موفق هستند و آموزش و پرورش باید برنامه‌های متنوعی را در این زمینه در مدارس اجرا کند تا شاهد ترغیب دانش‌آموزان به این فریضه الهی باشیم.

وی گفت: برای ترغیب و تشویق دانش‌آموزان به نماز لازم است که مدیر و سایر معلمان در کنار دانش‌آموزان حضور داشته باشند زیرا این کار اثر بسیار خوبی روی دانش‌آموزان دارد.

این مقام مسئول  مدارس را پایگاه عظیم آموزش ارزش‌ها و نهادی مقدس برای تربیت اسلامی نسل‌های امروز و فردای مملکت اسلامی دانست وعنوان کرد: رقم خوردن آینده درخشان برای کشورمان از مدارس استارت زده می‌شود.

حضور مدیر کل پست استان لرستان به همراه امام جماعت در دبستان شهید سلیمانی خرم آبادحضور مدیر کل پست استان لرستان به همراه امام جماعت در دبستان شهید سلیمانی خرم آباد

حضور مدیر کل پست استان لرستان به همراه امام جماعت در دبستان شهید سلیمانی خرم آباد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا