اخبارمرکز تخصصی نماز

جلسه هم اندیشی ترویج فرهنگ اقامه نماز در برنامه اذان گاهی رادیو معارف برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، جلسه هم اندیشی جهت ترویج فرهنگ اقامه نماز در برنامه اذان گاهی رادیو معارف، چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه با حضور حجت الاسلام ولیخانی مدیر مرکز تخصصی نماز، حجت الاسلام عظیمی، مدیر گروه قرآن و ادعیه رادیو معارف، در مرکز تخصصی نماز برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام ولیخانی، مدیر مرکز تخصصی نماز، ضمن تشکر از زحمات بی وقفه رادیو معارف در عرصه تبلیغ و ترویج معارف اسلامی، گفت: تعاملات خوبی بین مرکز تخصصی نماز و رادیو معارف با وجود دغدغه طرفینی نسبت به ترویج فرهنگ معارف اسلامی در جامعه صورت گرفته که با ترسیم نقشه راه دقیق تر می‌توان این نوع فعالیت ها را گسترش داد.

مدیر مرکز تخصصی نماز، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت به نسل نو گفت: این مرکز آمادگی دارد در زمینه ترویج اقامه نماز بین نسل نوجوان و جوان با عناوینی از قبیل پرسمان نماز، شیوه دعوت به نماز، گفتمان نمازی و سایر موضوعات مطرح بین نسل نو را با رویکرد جدید در رادیو معارف ارائه دهد.

حجت الاسلام عظیمی مدیر گروه قرآن و ادعیه رادیو معارف، با اشاره به همکاری بین دو مجموعه گفت: تلاش بی وقفه ای در مجموعه رادیو معارف در حال انجام است که بتواند محتواهای به روز و مناسب نسل نو و جامعه پویا ارائه دهد.

حجت الاسلام عظیمی، افزود: رسانه بستر بسیار مناسبی جهت انتقال نتیجه فعالیت های مراکز آموزشی، فرهنگی به جامعه می باشد که با همکای مناسب و برنامه ریزی شده می توان به این مهم دست یافت.

در پایان، دو مجموعه بر توسعه همکاری طرفینی در خصوص فعالیت های فرهنگی به ویژه فعالیت های مناسب نسل نو تاکید کردند.

برگزاری جلسه هم اندیشی جهت ترویج فرهنگ اقامه نماز در برنامه اذان گاهی رادیو معارف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا